Nasze teksty na Onet.pl

CITTRU sprzymierzyło się z portalem Onet.pl, a szczególnie z jego naukowym skrzydłem Portalem Wiedzy. Od czerwca 2011 informacje o NIMBie, wydarzeniach i odkryciach naukowych z UJ oraz naszych inicjatywach będzie można znaleźć również na Onecie.
więcej o Nasze teksty na Onet.pl

O humanistach i nie tylko. NIMB 11 już jest!

Jest już kolejny (11) numer czasopisma NIMB (Nauka, Innowacje, Marketing, Biznes). Tematem przewodnim numeru są perspektywy rozwoju zawodowego humanistów.
więcej o O humanistach i nie tylko. NIMB 11 już jest!

Trzech naukowców z UJ zdobyło wyróżnienia w organizowanym przez Forum Akademickie konkursie "Skomplikowane i proste" na tekst popularnonaukowy.
więcej o Od super mikroświata do Wszechświata - naukowcy z UJ skutecznie popularyzują wiedzę

9300 m2 nowoczesnej nauki

Sukcesem zakończył się ostatni etap prac przygotowawczych zmierzających do wybudowania kompleksu dydaktyczno-naukowego Paderevianum II.
więcej o 9300 m2 nowoczesnej nauki

Promocja nauki: inspiracje i porady

Krótkie podpowiedzi i rekomendacje, uzupełnione linkami, obrazkami, cytatami, które pozwolą Wam uzupełnić wiedzę dotyczącą marketingu i popularyzacji nauki.
więcej o Promocja nauki: inspiracje i porady

Zapytaj eksperta: Prawo autorskie - Internet - Nauka

Ochrona prawna autorów prac naukowych a potrzeba swobodnej wymiany myśli - gdzie leży granica? W jaki sposób naukowiec może korzystać z internetu? Co jest dozwolone, a co zabronione? Czym są licencje CC? Jak należy linkować, cytować i jak uniknąć plagiatu? Chcecie wiedzieć więcej?
więcej o Zapytaj eksperta: Prawo autorskie - Internet - Nauka

Nauka 2.0 i inne atrakcje w NIMBie 10

Nauka 2.0, nauka otwarta, nowa nauka lub postnauka - opisane przekrojowo i eksperymentalnie to esencja nowego numeru NIMBa (10).
więcej o Nauka 2.0 i inne atrakcje w NIMBie 10

Luty 2011 z biznesem

W połowie lutego 2011 roku odbyły się dwa inspirujące spotkania biznesowe.
więcej o Luty 2011 z biznesem

Portal "Dolina Biotechnologiczna" współpracuje z CITTRU

Wszystkich zainteresowanych biotechnologią i naukami pokrewnymi zapraszamy na strony portalu Dolina Biotechnologiczna.
więcej o Portal "Dolina Biotechnologiczna" współpracuje z CITTRU

Pierwsze relacje ze staży dla naukowców

"Wiedza i praktyka – klucz do sukcesu w biznesie" to projekt realizowany przez CITTRU wraz z kilkoma małopolskimi partnerami.
więcej o Pierwsze relacje ze staży dla naukowców