Nasze teksty na Onet.pl

CITTRU sprzymierzyło się z portalem Onet.pl, a szczególnie z jego naukowym skrzydłem Portalem Wiedzy. Od czerwca 2011 informacje o NIMBie, wydarzeniach i odkryciach naukowych z UJ oraz naszych inicjatywach będzie można znaleźć również na Onecie.

Na początek pojawiła się informacja o NIMBie 11 wraz ze spisem treści.

A poza tym:

Każdy ciekawy świata i nowoczesnej nauki, kto wcześniej nie trafi na stronę CITTRU będzie mógł znaleźć wyczerpujące informacje na Portalu Wiedzy.

Portal Wiedzy to obszerny zbiór informacji i pomocnych narzędzi naukowo-edukacyjnych. Oprócz encyklopedii, słowników, tłumaczy on-line, można tu znaleźć szereg przydatnych i ciekawych wiadomości dotyczących m.in. nowych technologii, rozwoju cywilizacji, ekologii, wszechświata.

Portal przechodzi obecnie (06.2011) zmiany układu treści i z pewnością jego nowa odsłona będzie jeszcze bardziej przyjazna.
[29.06.2011]