Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Portal "Dolina Biotechnologiczna" współpracuje z CITTRU

Wszystkich zainteresowanych biotechnologią i naukami pokrewnymi zapraszamy na strony portalu Dolina Biotechnologiczna.

Wszystkich zainteresowanych biotechnologią i naukami pokrewnymi zapraszamy na strony portalu Dolina Biotechnologiczna, z którym CITTRU podjęło informacyjną współpracę. Jak twierdzą opiekunowie tej witryny jest ona jednym z największych w Polsce serwisów biotechnologii medycznej, biologii molekularnej, diagnostyki medycznej i biotechnologii.

Celem portalu dolinabiotechnologiczna.pl jest przekazywanie bieżącej wiedzy z tych dziedzin, doniesień naukowych z kraju i ze świata, przybliżanie sylwetek jednostek naukowych i badawczych w naszym kraju, wspieranie ważnych inicjatyw i naukowców w ich działaniach związanych z popularyzacją nauki oraz promocja najzdolniejszych badaczy.

Wspólnie z różnymi jednostkami (m.in. Centrum Badań Interdyscyplinarnych im. prof. Jerzego Stachury). Dolina Biotechnologiczna organizuje kursy pozwalające na doskonalenie umiejętności, które niezbędne są dla każdego naukowca, a o których często zapominają uczelnie w toku kształcenia. Autorzy strony deklarują: "Nie boimy się tematów ważnych i odważnych i to o nich codziennie dla was piszemy! Dzielcie się z nami swoimi przemyśleniami i wiedzą, logując się do społeczności!
Czekamy na dolinabiotechnologiczna.pl".
[18.02.2011]