8 edycja Kursu Trenera Nauki

Zajęcia mają na celu przygotowanie do prowadzenia zajęć i efektywnego przekazywania wiedzy oraz prowadzenia szkoleń.
więcej o 8 edycja Kursu Trenera Nauki
Rekrutacja do III edycji KPT Scale Up

Końcem stycznia Krakowski Park Technologiczny rozpoczął rekrutację do III edycji programu akceleracyjnego, którego celem jest przyspieszenie rozwoju i komercjalizacji produktów oraz usług skierowanych do firm przemysłowych.
więcej o Rekrutacja do III edycji KPT Scale Up
Bezpieczeństwo Wodne

W Katowicach zorganizowano szkolenie mające na celu uświadomienie problemów związanych z ochroną i dbałością o jakość wody.
więcej o Bezpieczeństwo Wodne
Ogłoszenie o pracę

Centrum Transferu Technologii CITTRU w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukuje pracownika administracyjnego ds. patentowych.
więcej o Ogłoszenie o pracę
Galeria wynalazków w ramach Inkubatora Innowacyjności +

Zapraszamy do obejrzenia plakatów, które były prezentowane w ramach Demo Day II +
więcej o Galeria wynalazków w ramach Inkubatora Innowacyjności +
Szkolenie "Foundation and development of a life science company"

Fotorelacja ze szkolenia, które odbyło się na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, mające na celu pomoc m.in. przy tworzeniu firmy.
więcej o Szkolenie "Foundation and development of a life science company"
Innowacyjny preparat dla ryb

Naukowcy związani z Uniwersytetem Jagiellońskim opracowali, a następnie opatentowali preparat wykorzystywany w profilaktyce i leczeniu ryb. Środek jest już dostępny na rynku i może być stosowany zarówno u ryb ozdobnych, jak i tych przeznaczonych do konsumpcji.
więcej o Innowacyjny preparat dla ryb
Spółka typu spin założona przez naukowca UJ

Naukowiec UJ, dr Krzysztof Misztal z Wydziału Matematyki i Informatyki, założył pierwszą na Uniwersytecie firmę na bazie własności intelektualnej „uwłaszczonej” zgodnie z możliwościami, jakie daje ustawa prawo o szkolnictwie wyższym. diCELLa to spółka typu spin zajmująca się nowoczesnym oprogramowaniem do analizy zdjęć mikroskopowych.
więcej o Spółka typu spin założona przez naukowca UJ
Demo Day programu Starter

Finał warsztatów w trakcie którego zostaną zaprezentowane owoce pracy uczestników programu - przedstawicieli przemysłu, środowiska akademickiego oraz ekspertów.
więcej o Demo Day programu Starter
AudioMovie w Kinie Pod Baranami

Za nami fantastyczny wieczór w Kinie Pod Baranami, z AudioMovie oraz naszymi wspaniałymi gośćmi. Zapraszamy do zobaczenia małej fotorelacji z wydarzenia.
więcej o AudioMovie w Kinie Pod Baranami