Ogłoszenie o pracę

Centrum Transferu Technologii CITTRU w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukuje pracownika administracyjnego ds. patentowych.

Główne zadania osoby zatrudnionej obejmą:
  • współpraca z kancelariami patentowymi,
  • bieżący nadzór nad sprawami z zakresu ochrony patentowej zlecanymi rzecznikom patentowym,
  • pilnowanie terminów płatności związanych z ochroną patentową i obsługa systemu SAP w tym zakresie,
  • pośredniczenie w kontakcie między rzecznikami patentowymi a zespołami naukowymi,
  • realizacja płatności związanych z uzyskiwaniem i utrzymywaniem ochrony patentowej.

Praca w Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ zapewnia:

• stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu w Uniwersytecie Jagiellońskim,
  • rozwój zawodowy w młodym, multidyscyplinarnym zespole, w tym możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów i usług opartych na technologiach opracowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w rozwoju innowacyjnych start-upów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej realizacji powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność w działaniu,
  • biegła obsługa komputera i oprogramowania biurowego (Word, Excel),
  • dobra komunikacja interpersonalna.

Mile widziane:

• wykształcenie ukierunkowane na prawo, administrację, finanse, ekonomię lub zarządzanie,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze uczelni wyższej lub ochrony patentowej,
  • podstawowa wiedza z obszaru ochrony własności intelektualnej oraz zasad komercjalizacji wyników badań naukowych.

Miejsce pracy: Kraków

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przysyłać na adres e-mail: gabriela.konopka-cupial@uj.edu.pl z tytułem Pracownik administracyjny ds. patentowych do dnia 15.02.2019.

Przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, odbywa się zgodnie z informacją zamieszczoną poniżej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie pracownik administracyjny ds. patentowych