Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Demo Day programu Starter

Demo Day programu Starter

Finał warsztatów w trakcie którego zostaną zaprezentowane owoce pracy uczestników programu - przedstawicieli przemysłu, środowiska akademickiego oraz ekspertów.

Zapraszamy serdecznie na Demo Day programu Starter.

Czas:               13:00-16:00, 11 grudnia 2018 r.

Lokalizacja:    Sala Wystawowa Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krupnicza 33, Kraków

 

Link do wydarzenia na facebooku

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

 

Coraz bardziej jasnym staje się, że nie samą nauką i technologią stoją największe przedsiębiorstwai największe przemysłowe sukcesy. Co zatem je wyróżnia? Jak najlepiej przeprowadzić proces komercjalizacji wyników badań? Jak przekuć technologię w odnoszącą sukcesy firmę?  

 

Te pytania zadaje sobie wielu naukowców i studentów. Dzięki warsztatom Starter prowadzonymna Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim przy współpracy z InnoEnergy, niemal 20 śmiałków znalazło odpowiedzi na te pytania. Podczas warsztatów prowadzonychna Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim  uczestnicy mieli okazję zweryfikować swoje pomysły, rozwinąć umiejętności managerskie, biznesowe, nauczyli się jak budować zespół, jak rozmawiać z klientem oraz jak zaprezentować się przed inwestorem.

 

Po kilkudziesięciu roboczogodzinach warsztatów Uczestnicy gotowi są na zaprezentowanie przed szeroką publicznością swoich projektów.  

 

Wszystkim nam zależy na rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności – szczególnie w naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego zapraszamy Państwa na prezentację owoców współpracy przemysłu, ekspertów oraz środowiska akademickiego.

 

Agenda wydarzenia:

13:00 - przywitanie uczestników

13:30 - prezentacje 10 projektów w formie pitchu inwestorskiego

15:00 - Keynote Speaker

15:30 - Podsumowanie i networking

 

Logo Starter by InnoEnergy Zbuduj swój start-up