8 edycja Kursu Trenera Nauki

Zajęcia mają na celu przygotowanie do prowadzenia zajęć i efektywnego przekazywania wiedzy oraz prowadzenia szkoleń.

Zapraszamy na Kurs Trenera Nauki. Jest on przeznaczony dla osób pragnących dzielić się wiedzą naukową z innymi, pracujących zarówno w świecie akademickim, jak i poza nim.

Podczas intensywnego, pięciodniowego kursu uczestnicy nauczą się jak projektować oraz powadzić profesjonalne szkolenia i warsztaty z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki. Po raz pierwszy kurs obejmie też zastosowanie narzędzi trenerskich kierowanych do naukowców, niedostępnych dotąd na polskim rynku.

> Przygotowanie uczestników do prowadzenia szkoleń z zastosowaniem różnorodnych metod dydaktyki aktywnej.
> Przygotowanie uczestników do przekazywania swojej wiedzy specjalistycznej zarówno na uczelni, jak i w przedsiębiorstwie.
> Sporządzenie przez każdego z uczestników autorskiego programu szkoleniowego.
> Sporządzenie przez każdego z uczestników własnego zestawu ćwiczeń dla studentów, naukowców lub współpracowników z sektora prywatnego.
> Przygotowanie uczestników do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi trenerskich.

Zjazd I: Kraków, 2-3 marca 2019
Zjazd II: Kraków, 23-24 marca 2019
Zjazd III (Narzędziownia Trenera Nauki): Kraków, 6 kwietnia 2019
Razem: 5 dni szkoleniowych, 40 godzin.

Zajęcia odbędą się w sali PRIMA DANCE przy ul. Zakopiańskiej 73 w Krakowie.

Cena: 1920 PLN za całość, płatne do 21.02. Płatność należy wnieść w terminie do 21 dni od momentu otrzymania od organizatorów Kursu potwierdzenia uczestnictwa.

Szczegóły kursu są opisane w załączniku poniżej "Opis Kursu Trener Nauki"

Plakat kursu Trener Nauki z logo i terminami wydarzenia

Opis Kursu Trener Nauki