Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekrutacja do III edycji KPT Scale Up

Rekrutacja do III edycji KPT Scale Up

Końcem stycznia Krakowski Park Technologiczny rozpoczął rekrutację do III edycji programu akceleracyjnego, którego celem jest przyspieszenie rozwoju i komercjalizacji produktów oraz usług skierowanych do firm przemysłowych.

Program jest realizowany wspólnie z liderami polskiego przemysłu, którzy zdecydowali się wdrażać u siebie najciekawsze rozwiązania. Są wśród nich: Grupa Tauron – największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, docierający do 5,5 miliona klientów końcowych, Grupa Azoty – narodowy champion w dziedzinie chemii, ASTOR – jeden z wiodących dostawców robotyki i automatyki przemysłowej w Polsce, ES-SYSTEM – największa polska firma w branży oświetleniowej.

 

Wspólnie z Partnerami, mentorami biznesowymi oraz szkoleniowcami i specjalistami branżowymi uczestnikom zapewnione zostanie 6 miesięcy intensywnej pracy nad wdrożeniem produktu oraz przygotowaniem i wzmocnieniem kompetencji zespołu. Indywidualny program uzupełniony jest o wizyty w nowoczesnych polskich fabrykach oraz studyjny wyjazd zagraniczny. Każdy zespół może liczyć na usługi doradcze i mentorskie o wartości do 50 tys. zł, a także na grant w wysokości do 200 tys. zł.

 

Aplikacje należy składać przez stronę internetową projektu: http://scaleup.kpt.krakow.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego.

 

Dodatkowe informacje także TUTAJ.

Pliki do pobrania
pdf
Raport z poprzedniej edycji KPT Scale Up