Rekrutacja do III edycji KPT Scale Up

Końcem stycznia Krakowski Park Technologiczny rozpoczął rekrutację do III edycji programu akceleracyjnego, którego celem jest przyspieszenie rozwoju i komercjalizacji produktów oraz usług skierowanych do firm przemysłowych.

Program jest realizowany wspólnie z liderami polskiego przemysłu, którzy zdecydowali się wdrażać u siebie najciekawsze rozwiązania. Są wśród nich: Grupa Tauron – największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, docierający do 5,5 miliona klientów końcowych, Grupa Azoty – narodowy champion w dziedzinie chemii, ASTOR – jeden z wiodących dostawców robotyki i automatyki przemysłowej w Polsce, ES-SYSTEM – największa polska firma w branży oświetleniowej.

Wspólnie z Partnerami, mentorami biznesowymi oraz szkoleniowcami i specjalistami branżowymi uczestnikom zapewnione zostanie 6 miesięcy intensywnej pracy nad wdrożeniem produktu oraz przygotowaniem i wzmocnieniem kompetencji zespołu. Indywidualny program uzupełniony jest o wizyty w nowoczesnych polskich fabrykach oraz studyjny wyjazd zagraniczny. Każdy zespół może liczyć na usługi doradcze i mentorskie o wartości do 50 tys. zł, a także na grant w wysokości do 200 tys. zł.

Aplikacje należy składać przez stronę internetową projektu: http://scaleup.kpt.krakow.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego.

Dodatkowe informacje także TUTAJ.

Raport z poprzedniej edycji KPT Scale Up