Szkolenie "Foundation and development of a life science company"

Fotorelacja ze szkolenia, które odbyło się na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, mające na celu pomoc m.in. przy tworzeniu firmy.

W dniach 28 listopada do 4 grudnia 2018 roku miałło miejsce szkolenie „Foundation and development of a life science company” zorganizowane przez CITTRU. Zajęcia miały na celu poruszenie tematów istotnych przy zakładaniu biznesu i pomoc przy rozwinięciu pomysłów uczestników. Szkolenie prowadził Manuel Vega, który posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w tworzeniu i prowadzaniu firm oraz w doradztwie i ocenie projektów badawczo-wdrozeniowych. Przez te kilka dni pracownicy, doktoranci i studenci, pod okiem trenera, mogli przekonać się czy ich pomysły są już gotowe do wprowadzenia na rynek, czy muszą jeszcze je rozwinąć.

Poniżej w galerii udokumentowano finał szkolenia, który miał miejsce 4 grudnia.

Plan szkolenia