Zaproszenie do składania ofert nabycia praw do wynalazku

Zaproszenie do składania ofert nabycia praw do wynalazku Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. „Superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza z ultracienkimi warstwami polimerowymi, sposób ich wytwarzania i zastosowanie”.
więcej o Zaproszenie do składania ofert nabycia praw do wynalazku
Własność intelektualna w pigułce ed.2

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji szkolenia dotyczącego ochrony własności intelektualnej organizowanego przez CTT CITTRU w dniu 24 października.
więcej o Własność intelektualna w pigułce ed.2

Zespół naukowy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego opracował biologiczną metodę ograniczenia puchnięcia osadu czynnego w oczyszczalniach ścieków. Wykorzystuje ona naturalnie występujące w osadzie czynnym organizmy – wrotki.
więcej o Wrotki Lecane sprzymierzeńcy w walce z puchnięciem osadu czynnego w oczyszczalniach ścieków
Technologie usprawniające hodowle komórkowe

Jednym z tematów badawczych prowadzanych w Uniwersytecie Jagiellońskim jest zagadnienie dotyczące produktów usprawniających hodowle komórkowe. Naukowcy, którzy na co dzień prowadzą badania związane z hodowlami linii komórkowych, opracowali innowacyjne produkty, które mają za zadnie pomóc im w codziennej pracy, a po wdrożeniu na rynek także i innym zespołom badawczym.
więcej o Technologie usprawniające hodowle komórkowe
Wyniki konkursu do projektu "Inkubator Innowacyjności 2.0"

W dniu 19 czerwca 2019 r. odbyło się posiedzenie Rady Inwestycyjnej, podczas której poddano ocenie wnioski o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych w ramach ogłoszonego przez CTT CITTRU konkursu w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0.” finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Wyniki konkursu do projektu "Inkubator Innowacyjności 2.0"
Małopolski Festiwal Innowacji wraz z Wystawą Wynalazków

10 czerwca 2019 r. rozpoczyna się w Krakowie 9. Małopolski Festiwal Innowacji - największe tego typu wydarzenie w kraju. Do 16 czerwca w różnych częściach naszego regionu odbędzie się wiele niezwykle interesujących wydarzeń, które zainspirują Małopolan, w szczególności przedsiębiorców do jeszcze większej aktywności.
więcej o Małopolski Festiwal Innowacji wraz z Wystawą Wynalazków
Human[IT]sta

Zapraszamy na wykład o tym, dlaczego humaniści są niezbędni dla rozwoju branży IT!
więcej o Human[IT]sta
Akademia BioMed PFR

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych szkoleniach dla spółek z branży medycznej i farmaucetycznej.
więcej o Akademia BioMed PFR
WarmUp do MIT Enterprise Forum CEE

MIT Enterprise Forum CEE poszukuje najlepszych startupów technologicznych w Krakowie! Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.
więcej o WarmUp do MIT Enterprise Forum CEE
Własność intelektualna w pigułce

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym ochrony własności intelektualnej organizowanym przez CTT CITTRU 30 maja.
więcej o Własność intelektualna w pigułce