Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Transferu Technologii CITTRU

Centrum Transferu Technologii CITTRU
ul. Bobrzyńskiego 14
30-348 Kraków
Telefon: +48 12 664 42 00
Centrum Transferu Technologii CITTRU
ul. Bobrzyńskiego 14
30-348 Kraków
Informacje kontaktowe

cittru@uj.edu.pl
www.sciencemarket.pl

Adres: ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

Telefon: +48 12 664 42 00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zdjęcie Gabrieli Konopki-Cupiał

dr inż. Gabriela Konopka-Cupiał
Dyrektor CTT CITTRU
+ 48 12 664 42 05
+ 48 519 068 356
gabriela.konopka-cupial@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Krystiana Gurby

Krystian Gurba
Zastępca Dyrektora CITTRU
+ 48 12 664 42 10
+ 48 519 068 357
krystian.gurba@uj.edu.pl

Patenty i obrót własnością intelektualną, komercjalizacja wyników badań oraz współpraca z biznesem

Zdjecie Renata Bartoszewiczdr Renata Bartoszewicz

Koordynator sekcji, Broker UJ: Wydział Biologii UJ oraz Wydział Geografii i Geologii UJ
+ 48 12 664 42 08
+ 48 515 493 518
renata.bartoszewicz@uj.edu.pl


Zdjęcie Katarzyna Małek-ZiętekKatarzyna Małek-Ziętek
Broker UJ: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ
+48 12 664 42 15
+48 519 307 961
katarzyna.malek-zietek@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Klaudia Polakowskadr Klaudia Polakowska
Broker UJ: Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ
+48 12 664 42 13,
+48 519 329 129
klaudia.polakowska@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Marcin KąckiMarcin Kącki
Broker UJ: Wydział Historyczny, Wydział Filologiczny, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Wydział Prawa i Administracji
+ 48 501 500 116
+ 48 12 664 42 06
marcin.kacki@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Jadwiga WiniarskaJadwiga Winiarska
Broker UJ: Wydział Polonistyki, Wydział Filozoficzny, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Wydział Prawa i Administracji
+48 506 006 761
+48 12 664 42 07
jadwiga.winiarska@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Beata StrachBeata Strach
Broker UJ: Collegium Medicum UJ oraz Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ
+48 12 664 42 09
+48 571 232 873
beata.strach@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Maciej Łojewskidr Maciej Łojewski
Broker UJ: Collegium Medicum UJ
+ 48 691 414 007
maciej.lojewski@uj.edu.pl


 

Zdjecie Paula Janusdr Paula Janus

Broker UJ: Wydział Chemii UJ
+ 48 506 006 590
+ 48 12 664 42 16
pa.janus@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Barbara MillerBarbara Miller
Specjalista ds. patentowych
+ 48 12 664 42 02
barbara.miller@uj.edu.pl


 

Marta Tucharz-Grochotdr Marta Tucharz-Grochot
Specjalista ds. patentowych
+ 48 12 664 42 17
+ 48 519 307 931
marta.tucharz@uj.edu.pl

 

Karolina Kojder-SzkółkaKarolina Kojder-Szkółka
Specjalista ds. patentowych
+ 48 12 664 42 14
karolina.kojder-szkolka@uj.edu.pl

 

Realizacja rzeczowo-finansowa projektów CITTRU, wsparcie biznesu akademickiego oraz badania zlecone

Zdjęcie Katarzyna Gergovich-JagłaKatarzyna Gergovich-Jagła
Koordynator Sekcji; Specjalista ds. administracyjnych, badania zlecone UJ
+ 48 12 664 42 03
+ 48 515 493 540
katarzyna.gergovich-jagla@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Agnieszka Banaszczyk-RzeszutkoAgnieszka Banaszczyk-Rzeszutko
Specjalista ds. administracyjnych, badania zlecone UJ
+ 48 12 664 42 01
+ 48 516 802 234
agnieszka.banaszczyk-rzeszutko@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Małgorzata WalendowskaMałgorzata Walendowska
Specjalista ds. administracyjnych
+ 48 12 664 42 00
+ 48 517 054 380
malgorzata.walendowska@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Karolina BarnaśKarolina Barnaś
Specjalista ds. promocji
+ 48 12 664 42 11
+ 48 519 078 316
karolina.barnas@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Marta Ganobis-BednarskaMarta Ganobis-Bednarska

Dłuższa nieobecność
Specjalista ds. prawnych
marta.ganobis@uj.edu.pl

Zdjęcie Łukasz GacekŁukasz Gacek
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+ 48 504 786 181
+ 48 12 664 76 01
l.gacek@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Marina BąkiewiczMarina Bąkiewicz
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+ 48 12 664 76 01
+ 48 530 684 751
marina.bakiewicz@uj.edu.pl

 

Zdjęcie przedstawiające lekko uśmiechniętą, ciemnowłosą dziewczynę - Olhę SkakunOlha Skakun
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+ 48 12 664 76 01
olha.skakun@uj.edu.pl


 

Zdjęcie Kinga GuzikKinga Guzik
Samodzielny referent ds. kontaktów i budowania relacji z otoczeniem społecznym
Social Engagement Gate, Knowledge Transfer Gate, Popularization Gate
Program strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim
kinga.guzik@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Marek GrochowiczMarek Grochowicz
Specjalista ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym
+48 602 446 758
marek.grochowicz@uj.edu.pl