Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Transferu Technologii CITTRU

ul. Bobrzyńskiego 12
30-348 Kraków
Telefon: +48 12 664 42 00
Centrum Transferu Technologii CITTRU
ul. Bobrzyńskiego 12
30-348 Kraków

 

 

Informacje kontaktowe

cittru@uj.edu.pl
www.sciencemarket.pl

Adres: ul. Bobrzyńskiego 12, 30-348 Kraków

Telefon: +48 12 664 42 00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zdjęcie Gabrieli Konopki-Cupiał

dr inż. Gabriela Konopka-Cupiał
Dyrektor CTT CITTRU
+ 48 519 068 356
+ 48 12 664 42 05
gabriela.konopka-cupial@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Krystiana Gurby

Krystian Gurba
Zastępca Dyrektora CITTRU
+ 48 519 068 357
+ 48 12 664 42 10
krystian.gurba@uj.edu.pl

Patenty i obrót własnością intelektualną, komercjalizacja wyników badań oraz współpraca z biznesem

 

Zdjecie Renata Bartoszewiczdr Renata Bartoszewicz
Kierownik Sekcji, Broker UJ: Wydział Biologii UJ oraz Wydział Geografii i Geologii UJ
+ 48 515 493 518
+ 48 12 664 42 08
renata.bartoszewicz@uj.edu.pl


Zdjęcie Katarzyna Małek-ZiętekKatarzyna Małek-Ziętek
Broker UJ: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ
+48 519 307 961
katarzyna.malek-zietek@uj.edu.pl

 

 

Dziewczyna z ciemnymi włosami w okularachAgnieszka Włodarczyk
Broker UJ: Nauki humanistyczne i społeczne
+48 506 006 761
agnieszkaaga.wlodarczyk@uj.edu.pl

 

 

Zdjęcie Małgorzata WalendowskaMałgorzata Walendowska
Broker UJ: Nauki humanistyczne i społeczne
+ 48 517 054 380
malgorzata.walendowska@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Beata StrachBeata Strach
Broker UJ: Collegium Medicum UJ oraz Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ
+48 571 232 873
beata.strach@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Maciej Łojewskidr Maciej Łojewski
Broker UJ: Collegium Medicum UJ
+ 48 691 414 007
maciej.lojewski@uj.edu.pl


 

Zdjecie Paula Janusdr Paula Janus

Broker UJ: Wydział Chemii UJ
+ 48 506 006 590
pa.janus@uj.edu.pl

 


Zdjecie Agaty Błaszczyk-PasteczkiAgata Błaszczyk-Pasteczka
Broker Technologii UJ
+48 506 006 553
agata.blaszczyk-pasteczka@uj.edu.pl

 

 

Zdjęcie Klaudia Polakowskadr Klaudia Polakowska, MBA
Broker UJ: Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ
+48 519 329 129
klaudia.polakowska@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Barbara MillerBarbara Miller
Specjalista ds. patentowych
+ 48 517 054 916
+ 48 12 664 42 02
barbara.miller@uj.edu.pl

 

Karolina Kojder-SzkółkaKarolina Kojder-Szkółka
Specjalista ds. patentowych
+ 48 532 545 892
+ 48 12 664 42 02
karolina.kojder-szkolka@uj.edu.pl

 

Marta Tucharz-Grochotdr Marta Tucharz
Specjalista ds. patentowych
+ 48 519 307 931
marta.tucharz@uj.edu.pl

 

Aneta Warjas
Specjalista ds. patentowych
+ 48 12 664 42 04
+ 48 532 547 454
aneta.warjas@uj.edu.pl

Realizacja rzeczowo-finansowa projektów CITTRU, wsparcie biznesu akademickiego oraz badania zlecone

Zdjęcie Katarzyna Gergovich-JagłaKatarzyna Gergovich-Jagła
Kierownik Sekcji; Specjalista ds. administracyjnych, badania zlecone UJ
+ 48 12 664 42 03
+ 48 515 493 540
katarzyna.gergovich-jagla@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Agnieszka Banaszczyk-RzeszutkoAgnieszka Banaszczyk-Rzeszutko
Specjalista ds. administracyjnych, badania zlecone UJ
+ 48 12 664 42 01
+ 48 516 802 234
agnieszka.banaszczyk-rzeszutko@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Lucyny HaemmerleLucyna Hämmerle
Specjalista ds. administracyjnych
+ 48 12 664 42 00
lucyna.hammerle@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Karolina BarnaśKarolina Barnaś
Specjalista ds. promocji
+ 48 12 664 42 11
+ 48 519 078 316
karolina.barnas@uj.edu.pl

 

Ewa Golonka
Specjalista ds. prawnych i patentowych
+ 48 880 528 395
ewa.golonka@uj.edu.pl

Piotr Kalarus
Kierownik Sekcji
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+48 012 664 42 06
piotr.kalarus@uj.edu.pl

Zdjęcie Łukasz GacekŁukasz Gacek
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+ 48 504 786 181
+48 012 664 42 06
l.gacek@uj.edu.pl

 

Zdjęcie przedstawiające lekko uśmiechniętą, ciemnowłosą dziewczynę - Olhę SkakunOlha Skakun
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+ 48 571 310 644
+48 012 664 42 06
olha.skakun@uj.edu.pl


Zdkęcie przedstawia uśmiechniętą dziewczynę z ciemnymi łosamiNatalia Pulchny
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+48 571 310 861
+48 012 664 42 06
natalia.pulchny@uj.edu.pl

 

Zdjęcie Kinga GuzikKinga Guzik
Specjalista ds. kontaktów i budowania relacji z otoczeniem społecznym
Zespół ds. Przestrzeni Kreatywnej Współpracy (PKW)
kinga.guzik@uj.edu.pl


 

Zdjęcie Marina BąkiewiczMarina Bąkiewicz (dłuższa nieobecność)
Specjalista ds. Przedsiębiorczości Akademickiej
+ 48 530 684 751
+48 012 664 42 06

marina.bakiewicz@uj.edu.pl