Konkurs na Prezesa Zarządu InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o.

Rada Nadzorcza spółki InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. w Krakowie ogłasza postępowanie kwalifikacyjne, którego celem jest sprawdzenie, ocena kwalifikacji oraz wyłonienie najlepszego kandydata na Prezesa Zarządu spółki InnoCel Spółka Celowa UJ sp. z o.o.

Poszukujemy kandydata, który oprócz powyższej roli, zostanie również powołany na stanowisko Kierownika Sekcji Przedsiębiorczości Akademickiej (Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości) w CTT CITTRU (ogłoszenie związane z kierownikiem znajduje się tutaj).

Zapraszamy do aplikowania!

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego tutaj.

Termin składania dokumentów: 30.09.2023