Zaproszenie do składania ofert - Analiza funkcjonalności i użyteczności opracowanej aplikacji mobilnej dla osób uzależnionych od hazardu CTT CITTRU zaprasza do składania ofert w procedurze rozeznania rynku dotyczącego zamówienia usługi Analiza funkcjonalności i użyteczności opracowanej aplikacji mobilnej dla osób uzależnionych od hazardu, finansowanej z projektu pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0.” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4), na podstawie umowy nr MNiSW/2020/329/DIR z dnia 28 września 2020 roku.

Szczegółowa specyfikacja zamówienia:

Stworzenie arkusza do analizy aplikacji pod kątem:

• Technicznej użyteczności
  • Funkcjonalności
  • Merytorycznej użyteczności

Etap II

Zebranie danych - poprzez wypełnienie przez użytkowników oraz profesjonalistów opracowanego w Etapie I arkusza do oceny aplikacji pod kątem jej użyteczności, funkcjonalności oraz merytorycznej zawartości, a także wypełnienia poszczególnych modułów aplikacji przez użytkowników - zadaniem wykonawcy będzie na tym etapie dotarcie do użytkowników i dostarczenie użytkownikom plików Excel oraz pliku instalacyjnego aplikacji.

ETAP III

Pogłębione konsultacje z użytkownikami - wywiady pogłębione z minimum 10 użytkownikami

ETAP IV

Opracowanie zebranego materiału celem wyprowadzenia wniosków i rekomendacji – opracowanie raportu z opisem przeprowadzonych analiz i wyprowadzonymi wnioskami i rekomendacji.

Termin składania ofert: 13.01. 2023 r.

Szczegóły zapytania oraz pełna dokumentacja w plikach do pobrania poniżej.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska

Procedura rozeznania rynku
zał. 1. - Formularz oferty