Spotkanie branżowe „Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie”

Spotkanie organizowane przez CTT CITTRU w formie hybrydowej jest skierowane dla naukowców z UJ oraz przedsiębiorstw.

Kiedy: 20.10.2022 r.

Gdzie: online (MS Teams) oraz stacjonarnie w siedzibie CTT CITTRU (Kraków, ul. Bobrzyńskiego 14)

Agenda spotkania

Obowiązkowa rejestracja do 12.10.2022 r.

CEBioForum zostało partnerem wydarzenia!

Plakat spotkanie branżowe sztuczna inteligencja w biologii i medycynie - 20 października 2022 - spotkanie hybrydowe. Na plakacie widoczny jest robot pomagający człowiekowi z lekarstwami, wykres na komputerze, napis AISerdecznie zapraszamy na organizowane przez CTT CITTRU spotkanie branżowe Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie. Spotkanie będzie okazją do poznania możliwości zespołów badawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedstawienia oferty i potrzeb przedsiębiorstw oraz nawiązania współpracy pomiędzy tymi dwoma grupami. Grupy badawczych z Uniwersytetu Jagiellońskiego posiadają wieloletnie doświadczenie w badaniach związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w biologii i medycynie.

W czasie spotkania rzecznik patentowy, Adam Pawłowski z kancelarii EUPATENT.PL, opowie o ochronie programów komputerowych.

Ze względów od nas niezależnych forma spotkania może zostać zmieniona na tylko zdalną (MS Teams). W takim przypadku zostaną Państwo o tym poinformowani mailowo przed wydarzeniem.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie możliwość, w przypadku dużej ilości chętnych, na przeniesienie części uczestników stacjonarnych na formę zdalną. W takim przypadku zostanie wysłany stosowny mail przed wydarzeniem.

Do uczestnictwa w spotkaniu, zarówno stacjonarnie jak i zdalnie, zobowiązuje jedynie mailowe potwierdzenie uczestnictwa, wysłane przez nas do 17.10.2022 r.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska