Zaproszenie do składania ofert - Wykonanie usługi syntezy związku C3399 o czystości 95% oraz jego metabolitów wg. załączonej specyfikacji

CTT CITTRU zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego o wartości szacunkowej poniżej kwoty 130.000 PLN netto, którego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. 2021 poz. 1129 ze zm.) na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1 ww. ustawy.

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi syntezy związku C3399 o czystości co najmniej 95% oraz jego trzech metabolitów w następujących ilościach:

Związek:

Wymagana ilość

A (Parent compound: C-3399)

7g (±0.2g)

Metabolit B

1g (±0.1g)

Metabolit C

3g (±0.1g)

Metabolit D

0.75g (±0.1g)

Parent compound C-3399 - grafika przedstawia związek chemiczny - molecural formula: C16H18N2O4S

Struktury metabolitów B, C, i D mogą zostać ujawnione po zawarciu wstępnej umowy i podpisaniu „oświadczenia o dochowaniu poufności”. Metabolity B, C i D są zbliżone strukturalnie do związku macierzystego, a podstawowy szkielet związku chemicznego nie ulega zmianie.

Ze względu na podobieństwa strukturalne związków będących przedmiotem zamówienia, wymagane będzie potwierdzenie tożsamości chemicznej przy użyciu spektroskopii NMR (minimalna częstotliwość rezonansowa protonu 400MHz) oraz potwierdzenie czystości przy użyciu wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC) sprzężonej ze spektrometrią mas (MS)

Termin składania ofert: 23.09.2022 r

Szczegóły zapytania oraz pełna dokumentacja w plikach do pobrania poniżej.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska

Formularz oferty
Klauzura informacyjna