Zaproszenie do składania ofert - Wytrenowanie automatycznych metod klasyfikacyjnych stanów emocjonalnych

Przedmiotem zamówienia jest usługa wytrenowania automatycznych metod klasyfikacyjnych stanów emocjonalnych w odpowiedzi na dyskretne bodźce na podstawie zestawu miar fizjologicznych takich jak: ECG, EDA, respiracja, pupilometria oraz skonstruowania działającego w czasie rzeczywistym modelu klasyfikacji stanów emocjonalnych w odpowiedzi na dyskretne bodźce opartego o sprecyzowany podzbiór tych miar.

CTT CITTRU zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego o wartości szacunkowej poniżej równowartości kwoty 130.000 PLN netto.

Termin składania ofert w nieprzekraczalnym terminie: 25.07.2022

Szczegóły zapytania oraz pełna dokumentacja w plikach do pobrania poniżej.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska
Zaproszenie do składania ofert
Zał. 1. Formularz oferty z załącznikami