Informacja o wyborze Wykonawcy: Mobilny Moduł Medyczny - wykonawca nie został wyłoniony

Zgodnie z zapytaniem ofertowym dotyczącym zamówienia usługi polegającej na opracowania wizualizacji graficznej i dokumentacji technicznej oraz wykonania prototypu Mobilnego Modułu Medycznego (MMM) wg opracowanej przez pomysłodawcę koncepcji, (link do zapytania), informujemy, iż w postępowaniu nie został wyłoniony wykonawca.

Przez wykonawcę Piotr Blicharski 2sympleks sp. z o.o. złożono ofertę (data wpływu: 02.06.2022 r., kwota: 138 000 zł netto / 169 740 zł brutto), która przewyższa kwotę w budżecie projektu Inkubator Innowacyjności 4.0.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska