Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi: zamówienie 2 szt. kolumn chromatograficznych HPLC

Zgodnie z zapytaniem ofertowym dotyczącym zamówienia 2 szt. kolumn chromatograficznych HPLC (analitycznej (1 szt.) i semipreparatywnej (1szt.) o złożu C30, z ziarnem o średnicy nie większej niż 3,0 mikrometra, długości nie mniejszej niż 150 mm oraz szerokości porów nie większej niż 180 angstremów, zamieszczonego na stronie CTT CITTRU (tutaj), informujemy, że w postępowaniu wzięło udział 2 oferentów.

Zgodnie z kryterium oceny ofert: cena – 100%, na wykonanie usługi została wybrana następująca oferta:

Selwa Sp. z o.o.
ul. Grójecka 194/35, 02-390 Warszawa

cena zamówienia: 13 900,00 zł netto/17 097,00 zł brutto

Firma Selwa Sp. z o.o. złożyła najniższą ofertę cenową i jednocześnie spełniła wszystkie wymagania stawiane potencjalnym Wykonawcom.

Dziękujemy za udział w zapytaniu ofertowym.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska