Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi badawczej na zamówienie kryształów

Zgodnie z zapytanie ofertowym zamieszczonym na stronie internetowej CTT CITTRU (tutaj) na wyprodukowanie i dostawę 28 kryształów o wymiarach 6x6x60 mm^3 wykonanych z BGO (Bi4Ge3O12) oraz 28 kryształów o wymiarach 6x6x60 mm^3 wykonanych z CdWO (CdWO4), informujemy, że w postępowaniu wzięli udział następujący dostawcy:
Advatech, Epic Crystal, Sant Gobain, Scionix, X-Lum.

Zgodnie z kryterium oceny ofert: cena – 100%, na wykonanie usługi została wybrana następująca oferta:

X-Lum Optoelectronics Technology CO., LTD,

Room 517, New City Center, 2 Lei Yue Mun Road, Kwun Tong, Kowloon, Hongkong.

Cena zamówienia: 3049.45 EURO wg kursu4.52 w dniu 20.01.2022; PLN 13,783.51.

Firma złożyła najniższą ofertę cenową i jednocześnie spełniła wszystkie wymagania stawiane potencjalnym Wykonawcom.

Dziękujemy za udział w zapytaniu ofertowym.

English ver.

According to the inquiry (here) for purchase:

28 crystals 6mmx6mmx60mm made of BGO (Bi4Ge3O12) and 28 crystals 6mmx6mmx60mm made of CdWO (CdWO4)

We would like to inform you that four tenderers participated in the procedure:
Advatech, Epic Crystal, Sant Gobain, Scionix, X-Lum.

According to the offer evaluation criterion: price - 100%, the following offer was selected for the service:

X-Lum Optoelectronics Technology CO., LTD,

Room 517, New City Center, 2 Lei Yue Mun Road, Kwun Tong, Kowloon, Hongkong.

Order price: 3049.45 EURO at the exchange rate of 4.52 on 20.01.2022; PLN 13,783.51.

X-Lum Optoelectronics Technology CO., LTD submitted the lowest price offer and at the same time met all the requirements for potential Contractors.

Thank you for participating in the inquiry.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska