Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi badawczej: zaprojektowanie i implementacjia narzędzia badawczego korzystającego z technologii VR Zgodnie z zapytaniem ofertowym zamieszczonym na stronie internetowej CTT CITTRU (tutaj) informujemy, że w postępowaniu wziął udział 1 oferent.

Zgodnie z kryterium oceny ofert: cena – 100%, na wykonanie usługi została wybrana następująca oferta:

Upgrade Artur Cybulski

Szymanowskiego 15/18, 30-047 Kraków

Cena zamówienia: 32 520,33 zł netto/40 000,00 zł brutto

Firma Upgrade Artur Cybulski złożyła najniższą ofertę cenową i jednocześnie spełniła wszystkie wymagania stawiane potencjalnym Wykonawcom.

Dziękujemy za udział w zapytaniu ofertowym.

EDIT: Zapytanie unieważnione

Nowe zapytanie zamieszczono w bazie:

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska