Wyniki konkursu o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych

W ramach realizacji projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0.” Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ, InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK przeprowadziły kolejny konkurs na dofinansowanie badań przedwdrożeniowych dla innowacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Poniżej zamieszczono listy rankingowe przedstawiające podsumowanie punktów przyznanych w toku oceny wniosków złożonych w konkursie przez zespoły naukowe z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz
z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dofinansowanie uzyskało w sumie 6 zespołów.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska

Lista Rankingowa Uniwersytetu Jagiellońskiego
Lista Rankingowa Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie