UJ dla biznesu: usługi, podwykonawstwo, projekty UE

Uniwersytet Jagielloński zaprasza do współpracy przedsiębiorców poszukujących nowych rozwiązań, innowacyjnych produktów, usług czy wsparcia doradczego ekspertów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Logo CITTRUCTT CITTRU  zaprasza do współpracy przedsiębiorców poszukujących nowych rozwiązań, unikatowych produktów, usług czy wsparcia doradczego ekspertów Uniwersytetu Jagiellońskiego. CTT CITTRU odpowiada za współpracę ekspertów i zespołów naukowych UJ z zewnętrznymi partnerami zwłaszcza w działaniach związanych z badaniami kontraktowymi, wspólnymi projektami czy podwykonawstwem w projektach (np. Bona na innowacje).

Brokerzy CTT CITTU podpowiadają optymalne rozwiązania dla firm,  możliwy zakres działań i pożądane efekty  uwzględniając trendy rynkowe i cele strategiczne partnerów.  Pomagają również zidentyfikować zespół badawczy, ekspertów, aparaturę czy rozwiązanie poszukiwane przez  przedsiębiorców.

CTT CITTRU zarządza portfolio wynalazków opracowanych przez naukowców UJ oraz portfolio kilkudziesięciu zespołów naukowych realizujących badania na zlecenie firm dotyczących bardzo szerokiego zakresu tematycznego: medycyna, biotechnologia, chemia, informatyka, kosmetologia, zarządzanie, ekonomia itp. – więcej www.sciencemarket.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Informacja/doradztwo:
Centrum Transferu Technologii CITTRU
cittru@uj.edu.pl

Baner bazy wynalazkow UJ badania pomiary dna lekarstwa