Spółka typu spin założona przez naukowca UJ

Naukowiec UJ, dr Krzysztof Misztal z Wydziału Matematyki i Informatyki, założył pierwszą na Uniwersytecie firmę na bazie własności intelektualnej „uwłaszczonej” zgodnie z możliwościami, jakie daje ustawa prawo o szkolnictwie wyższym. diCELLa to spółka typu spin zajmująca się nowoczesnym oprogramowaniem do analizy zdjęć mikroskopowych.
więcej o Spółka typu spin założona przez naukowca UJ
Demo Day programu Starter

Finał warsztatów w trakcie którego zostaną zaprezentowane owoce pracy uczestników programu - przedstawicieli przemysłu, środowiska akademickiego oraz ekspertów.
więcej o Demo Day programu Starter
AudioMovie w Kinie Pod Baranami

Za nami fantastyczny wieczór w Kinie Pod Baranami, z AudioMovie oraz naszymi wspaniałymi gośćmi. Zapraszamy do zobaczenia małej fotorelacji z wydarzenia.
więcej o AudioMovie w Kinie Pod Baranami
Weź dotacje i zrób innowacje - 210 mln zł na badania i rozwój

Konkurs na badania i rozwój firm w Małopolsce w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WM
więcej o Weź dotacje i zrób innowacje - 210 mln zł na badania i rozwój

W dniach 21-23 listopada 2018 r. odbyła się kolejna, szósta Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii - PACTT. Spotkanie całego środowiska uczelnianych jednostek zajmujących się transferem wiedzy.
więcej o Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii PACTT w Poznaniu
"Zimna Wojna" z AudioMovie

Zapraszamy na pokaz filmu z audiodeskrypcją.
więcej o "Zimna Wojna" z AudioMovie
15-lecie CITTRU oraz Demo Day II+

Uroczystości 15-lecia działalności CTT CITTRU na Uniwersytecie Jagiellońskim dobiegły końca, jednak jeszcze w atmosferze świętowania, chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z ich przebiegu.
więcej o 15-lecie CITTRU oraz Demo Day II+

CERIecon - szkolenia i doradztwo dla przedsiębiorców.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóżniej do 30 listopada. Ilość miejsc ograniczona.
więcej o CERIecon - szkolenia i doradztwo dla przedsiębiorców.

Szkolenie "Foundation and development of a life science company"

Zapraszamy na szkolenie w dniach 28.11-04.12.2018. Rejestracja elektroniczna do 16.11.
więcej o Szkolenie "Foundation and development of a life science company"

15 lat transferu technologii

W tym roku CTT CITTRU Uniwersytetu Jagiellońskiego skończyło 15 lat!
więcej o 15 lat transferu technologii