Bony na innowacje dla zespołów UJ

Bony na innowacje to bezzwrotne dotacje na potrzeby innowacyjnego rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność w Małopolsce. To również szansa dla naukowców UJ, którzy mogą w ramach tego rodzaju projektów świadczyć usługi badawcze dla firm.
więcej o Bony na innowacje dla zespołów UJ

Wizyta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w CITTRU

W poniedziałek (25 stycznia 2016) spotkanie robocze z zespołem CITTRU odbył podsekretarz Stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr Piotr Dardziński.
więcej o Wizyta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w CITTRU

FAQ karty infrastruktury badawczej UJ

Odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w trakcie prac nad „Kartami udostępniania infrastruktury badawczej".
więcej o FAQ karty infrastruktury badawczej UJ

Uniwersytet Jagielloński poszukuje inwestora

Brokerzy CITTRU poszukują inwestora dla dwóch innowacyjnych układów elektronicznych opracowanych przez naukowców Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.
więcej o Uniwersytet Jagielloński poszukuje inwestora

Pierwsza komercjalizacja nowego leku opracowanego na UJ!

Interdyscyplinarny zespół naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, Instytutu Farmakologii Polskiej Akademii Nauk, Centre National de la Recherche Scientifique i Uniwersytetu Montpellier (Francja) opracował nową grupę związków o działaniu terapeutycznym na ośrodkowy układ nerwowy.
więcej o Pierwsza komercjalizacja nowego leku opracowanego na UJ!

Osiem skomercjalizowanych wynalazków UJ!

Intensywne negocjacje Brokerów Centrum Transferu Technologii CITTRU z polskimi i zagranicznymi kontrahentami prowadzone na początku 2015 r. przyniosły znakomite wyniki
więcej o Osiem skomercjalizowanych wynalazków UJ!

CITTRU na Konferencji Nafta - Gaz, Warszawa 2015

Brokerzy CITTRU prezentowali wynalazki naukowców UJ oraz ofertę SOLARIS podczas XIII Międzynarodowej Konferencji Nafta-Gaz- Chemia - Warszawa 2015 (16 - 17 września 2015).
więcej o CITTRU na Konferencji Nafta - Gaz, Warszawa 2015

media o wynalazku UJ

Media poświęcają uwagę wynalazkowi naukowców UJ CM, który został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu EUREKA DGP
więcej o media o wynalazku UJ

INTARG Kraków - 3 medale dla UJ

Jury konkursu organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG przyznało wynalazkom UJ medal złoty i dwa srebrne
więcej o INTARG Kraków - 3 medale dla UJ

CITTRU: zmiana nazwy i regulaminu

24 czerwca 2015 Senat UJ wyraził zgodę na przekształcenie CITTRU.
więcej o CITTRU: zmiana nazwy i regulaminu