więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu wstępnych testów układu pe3Dish na liniach komórkowych: PANC -1, MDA-MB-231 lub innego nowotworu piersi
Big Pharma Day 2022 - czego szuka Pharma?

Przedstawiamy relację z Big Pharma Day 2022 - spotkania branżowego branży medycznej, zorganizowanego przez CTT CITTRU we wrześniu 2022.
więcej o Big Pharma Day 2022 - czego szuka Pharma?

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi syntezy związku C3399 o czystości 95% oraz jego metabolitów wg. załączonej specyfikacji

CTT CITTRU UJ organizuje bezpłatny webinar w czasie którego zaprezentowana zostanie metoda Capturing Invisible pozwalającą na identyfikację kluczowych czynników ryzyka w rozwoju, wspieraniu i implementacji rynkowej innowacyjnych technologii w różnych obszarach.
więcej o Spotkanie branżowe: Socjotechniczne wyobrażenia decydentów i użytkowników nowatorskich technologii

więcej o Zaproszenie do składania ofert - Przeprowadzenia wstępnych testów układu pe3Dish na liniach komórkowych: PANC -1, MDA-MB-231 lub innego nowotworu piersi.
Spotkanie branżowe „Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie”

Spotkanie organizowane przez CTT CITTRU w formie hybrydowej jest skierowane dla naukowców z UJ oraz przedsiębiorstw.
więcej o Spotkanie branżowe „Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie”

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi polegającej na zabezpieczeniu logistycznego testów podwodnych Mobilnego Modułu Medycznego (MMM).

więcej o Zaproszenie do składania ofert - Wykonanie usługi syntezy związku C3399 o czystości 95% oraz jego metabolitów wg. załączonej specyfikacji

W polskiej Służbie Więziennej tematyka prewencji suicydalnej jest istotnym zagadnieniem. Centralny Zarząd Służby Więziennej prowadzi ciągły monitoring prób samobójczych podejmowanych przez osoby pozbawione wolności w Polsce.
więcej o Zapobieganie samobójstwom wśród osób pozbawionych wolności - Przewodnik dla funkcjonariuszy Służby Więziennej

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zabezpieczeniu logistycznym testów podwodnych Mobilnego Modułu Medycznego (MMM). Usługa obejmuje obsługę logistyczną dwóch nurkowań niezbędnych do oceny możliwości MMM w warunkach neutralnej pływalności.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - Zabezpieczenie logistyczne testów podwodnych Mobilnego Modułu Medycznego (MMM)