Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zabezpieczeniu logistycznym testów podwodnych Mobilnego Modułu Medycznego (MMM). Usługa obejmuje obsługę logistyczną dwóch nurkowań niezbędnych do oceny możliwości MMM w warunkach neutralnej pływalności.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - Zabezpieczenie logistyczne testów podwodnych Mobilnego Modułu Medycznego (MMM)
Big Pharma Day 3

How to improve drug discovery research – pod tym hasłem odbędzie się tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia Big Pharma Day. Wydarzenie organizowane przez Centrum Transferu Technologii CITTRU dla naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się w dniach 22-23 września 2022.
więcej o Big Pharma Day 3

Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonaniu układu elektroniki zasilania oraz odczytu zespołu 48 fotopowielaczy krzemowych Hamamatsu S14160-6050HS oraz dwóch macierzy fotopowielaczy Hamamatsu S14161-6050HS-04 dla detektora scyntylacyjnego z kryształem LaBr3:C:eSr.
więcej o Zaproszenie do składania ofert -Wykonaniu układu elektroniki zasilania oraz odczytu zespołu 48 fotopowielaczy krzemowych Hamamatsu S14160-6050HS oraz dwóch macierzy fotopowielaczy Hamamatsu S14161-6050HS-04 dla detektora scyntylacyjnego z kryształem LaBr3:C:eSr.

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi:Wykonanie układu elektroniki zasilania oraz odczytu zespołu 48 fotopowielaczy krzemowych Hamamatsu S14160-6050HS oraz dwóch macierzy fotopowielaczy Hamamatsu S14161-6050HS-04 dla detektora scyntylacyjnego z kryształem LaBr3:C:eSr.
Naturalna i bezpieczna opalenizna – czy to możliwe?

Opalanie i wypoczynek na słońcu to jedna z najpopularniejszych form spędzania czasu podczas urlopu. Promienie słoneczne towarzyszą nam wszędzie – nie tylko podczas wylegiwania się na plaży, ale także gdy kąpiemy się w wodzie, spacerujemy po mieście, wędrujemy górskimi szlakami czy jeździmy na rowerze, rolkach czy nartach.
więcej o Naturalna i bezpieczna opalenizna – czy to możliwe?

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi: opracowanie wizualizacji graficznej i dokumentacji technicznej oraz wykonania prototypu Mobilnego Modułu Medycznego (MMM) wg opracowanej przez pomysłodawcę koncepcji.

Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania układu elektroniki zasilania oraz odczytu zespołu 48 fotopowielaczy krzemowych Hamamatsu S14160-6050HS oraz dwóch macierzy fotopowielaczy Hamamatsu S14161-6050HS-04 dla detektora scyntylacyjnego z kryształem LaBr3:C:eSr.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - Wykonanie układu elektroniki zasilania oraz odczytu zespołu 48 fotopowielaczy krzemowych Hamamatsu S14160-6050HS oraz dwóch macierzy fotopowielaczy Hamamatsu S14161-6050HS-04 dla detektora scyntylacyjnego z kryształem LaBr3:C:eSr.
W służbie jej Królewskiej Mości

Pszczelarstwo stanowi ważny sektor gospodarki nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Z jednej strony praca pszczół jako owadów zapylających wpływa na utrzymanie bioróżnorodności środowiska naturalnego i prawidłowe funkcjonowanie ekosystemów. Z drugiej, zwiększa jakość i wielkość uzyskiwanych plonów.
więcej o W służbie jej Królewskiej Mości

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi: Wytrenowanie automatycznych metod klasyfikacyjnych stanów emocjonalnych

Na prośbę Rady Nadzorczej InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. informujemy o ogłoszeniu przez Uniwersytet Jagielloński konkursu na członka (prezesa) Zarządu InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. :
więcej o Ogłoszenie o konkursie na członka (prezesa) Zarządu InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o.