Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi: Wytrenowanie automatycznych metod klasyfikacyjnych stanów emocjonalnych

Zgodnie z zapytaniem ofertowym dotyczącym zamówienia usługi polegającej na wytrenowaniu automatycznych metod klasyfikacyjnych stanów emocjonalnych w odpowiedzi na dyskretne bodźce na podstawie zestawu miar fizjologicznych takich jak: ECG, EDA, respiracja, pupilometria oraz skonstruowania działającego w czasie rzeczywistym modelu klasyfikacji stanów emocjonalnych w odpowiedzi na dyskretne bodźce opartego o sprecyzowany podzbiór tych miar (link do zapytania), informujemy, że wyłoniono wykonawcę.

W toku postępowania związanego z wyborem wykonawcy, ofertę na 20 tys zł netto złożył Pan Paweł Jemioło. Oferta po weryfikacji i cenie została uznana za poprawnie złożoną i przyjęta.

Dziękujemy za udział w postępowaniu.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska