Konkurs na Kierownika Sekcji Przedsiębiorczości Akademickiej (Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości) w CTT CITTRU

Szukasz ciekawych wyzwań zawodowych? Uniwersytet Jagielloński rozpoczął rekrutację osoby, która pokieruje Sekcją Przedsiębiorczości Akademickiej UJ - Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości, funkcjonującym w strukturze CTT CITTRU.

Poszukujemy kandydata, który oprócz powyższej roli, zostanie również powołany na stanowisko prezesa zarządu Innocel Spółki Celowej UJ (ogłoszenie związane z prezesem zarządu Innocel znajduje się tutaj).

Zapraszamy do aplikowania!

Szczegóły ogłoszenia oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajdują na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego tutaj.

Termin składania dokumentów: 30.09.2023