Spotkanie z partnerami w Centrum Badań Systemów Człowiek-Środowisko

2 grudnia odbyło się spotkanie prezentujące możliwości współpracy Wydziału Geografii i Geologii UJ z partnerami, firmami i jednostkami otoczenia biznesu

W dniu 2 grudnia 2022 na Wydziale Geografii i Geologii UJ miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Po raz pierwszy nowo powstałe Centrum Badań Systemów Człowiek-Środowisko zorganizowało spotkanie, którego celem było zaprezentowanie możliwości współpracy Wydziału z partnerami, firmami i jednostkami otoczenia biznesu. Jednym z punktów wydarzenia były odbywające się w kilku panelach, krótkie prezentacje poszczególnych zespołów badawczych, przedstawiające rezultaty ich badań, jak również możliwości ich wykorzystania w praktyce. W ramach spotkania podczas zwiedzania laboratoriów zaproszeni goście mogli również zobaczyć pracę naukowców „od zaplecza”. Była to też doskonała okazja do zapoznania się z ofertą realizowanych przez poszczególne pracownie usług komercyjnych. W trakcie spotkania dr Renata Bartoszewicz - broker technologii Wydziału Geografii i Geologii UJ oraz koordynator Sekcji Transferu Technologii i Współpracy z Gospodarką CTT CITTRU UJ prezentowała możliwości wsparcia ze strony naszej jednostki, zarówno naukowców, jak i firm w zakresie komercjalizacji technologii, realizacji badań zleconych oraz wspólnych projektów badawczo-rozwojowych.

Na ekranie wyświetlana jest prezentacja z danymi CTT CITTRU, obok stoi kobieta prowadząca prezentację. Uczestnicy siedzą na krzesłach sali wykładowej.