Wirtualne Przestrzenie ’21

Wirtualne Przestrzenie ’21 online to spotkanie branżowe dotyczące szeroko rozumianego środowiska VR oraz AR, organizowane przez Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK w dniu 12 października 2021. Wydarzenie będzie obejmowało prezentacje ekspertów z tej dziedziny.

Kiedy: godz. 10:00, 12.10.2021

Gdzie: Online na platformie MS Teams

Obowiązkowa rejestracja: tutaj

Rejestracja trwa do 11.10.2021

Szczegóły wydarzenia: tutaj

Dlaczego warto wziąć udział w Wirtualne Przestrzenie ‘21 online?

Pandemia zdigitalizowała nasz styl życia. Pracujemy, spotykamy się, spędzamy wolny czas a nawet leczymy się wirtualnie. Czy można pójść krok dalej?

Zapraszamy w podróż do wirtualnego świata, gdzie pokażemy jak technologia VR oraz AR zmienia tradycyjne myślenie o wielu dziedzinach życia i znajduje nowe niespotykane zastosowania.

Podczas spotkania zaprezentujemy zagadnienia oraz projekty dotyczące środowiska VR/AR. Będą z nami eksperci z branży VR/AR oraz naukowcy działający w obszarze wirtualnej rzeczywistości.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami:

Jadwiga Winiarska, tel. 606692410,  jadwiga.winiarska@uj.edu.pl

Marcin Kącki, tel. 501500116, marcin.kacki@uj.edu.pl

Harmonogram wydarzenia

10:00 – 10:10
Otwarcie wydarzenia „WIRTUALNE PRZESTRZENIE ’21”  – dr inż. Gabriela Konopka-Cupiał

10:10 – 10:30
Cyfrowe przestrzenie interaktywnych środowisk VR – wprowadzenie do wschodzącego medium - dr inż. Magdalena Igras-Cybulska, AGH

10:30 – 10:50
W stronę współodczuwających środowisk VR - dr hab. Michał Kuniecki, UJ

10:50 – 11:10
Przemysłowe zastosowania AR/VR z przykładami w aeronautyce, budownictwie oraz automatyce i robotyce - Sławomir Tadeja, UJ