Start Up? Set it Up! - spotkanie na temat rozwoju przedsiębiorczości

Panel dyskusyjny oraz konkurs dla akademickich startupów z całej Polski, w którym nagrodą będzie inwestycja nawet do 4 mln zł.

11 czerwca 2021 o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie online na temat rozwoju przedsiębiorczości wśród społeczności akademickich uczelni krakowskich.

Uczestnicy dowiedzą się jak przekształcić pomysł/wynalazek w zyskowny biznes. W trakcie wystąpień pojawią się konkretne wskazówki dotyczące:

• rozpisania etapów projektu
  • podziału ról i zadań
  • analizy perspektyw monetyzacji produktu
  • co powinien zawierać dobry pitchdeck

W trakcie spotkania ogłoszony zostanie konkurs „Start-up; Set it up” organizowany wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński, Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie i Grupę Assay. Do końca września przyjmowane będą zgłoszenia od zespołów pracujących nad obiecującymi pomysłami biznesowymi.

Konkurs jest otwarty także dla zgłaszających się spoza Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej.

Szczegóły konkursu tutaj.

Aby wziąć udział w warsztatach prosimy wypełnić formularz.

Plakat konkursu Start up? Set it Up! 2021 - start spotkania 11 czerwca g. 15

Harmonogram spotkania oraz bio prelegentów
Warunki Konkursu