Ogłoszenie o naborze wniosków na badania przedwdrożeniowe w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”

W związku z realizacją projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0.” Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ, InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK ogłaszają nabór wniosków o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych dla innowacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Termin przesyłania wniosków upływa w dniu 25 czerwca 2021 r. o godz. 16.00.

Szczegółowe informacje o trybie przesyłania i rozpatrywania wniosków oraz wzór wniosku o dofinansowanie znajdują się w załącznikach do ogłoszenia.

Aktualizacja 21.06.2021
Formularze zostały zaktualizowane, uprzejmie prosimy o wypełnienie aktualnych wersji.

logotyp Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska

Ogłoszenie o konkursie i tryb kwalifikacji
zał. 1. Wniosek o dofinansowanie - UJ
zał. 2. Wniosek o dofinansowanie - UEK