Innowacyjne Safari - rejestracja

Ruszyła rejestracja dla przedsiębiorców na tegoroczne wydarzenie online o którym pisaliśmy ostatnio. Innowacyjne Safari umożliwi uczestnikom zapoznanie się z działalnością naukowo-badawczą jednostek B+R.

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa.

W tym roku Innowacyjne Safari odbywać się będzie w dwóch terminach:

• 4 listopada – wydarzenia skierowane jest do firm z subregionu podhalańskiego
  • 18 listopada – wydarzenia skierowane jest do firm z subregionu Małopolski Zachodniej

W wydarzeniu swoją wiedza i doświadczeniem będą się dzielić naukowcy z:

• Uniwersytet Jagielloński
  • Politechnika Krakowska
  • Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  • Akademia Górniczo-Hutnicza

Z naukowcami będzie można porozmawiać na tematy dotyczące: rolnictwa, żywności, turystyki, chemii przemysłowej oraz przemysłu metalowego.

Wydarzenia rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do 12.30. Po krótkim oficjalnym zaprezentowaniu każdej jednostki odbędą się spotkania i rozmowy z naukowcami w formule 1 na 1. Zakładany czas każdego spotkania to maksymalnie 30 minut.

Szczegóły, rejestracja oraz program na stronie.