Forum Inteligentnych Specjalizacji

Międzynarodowa konferencja
więcej o Forum Inteligentnych Specjalizacji

Drugia edycja warsztatów "Zbuduj swój start-up"

Warsztaty "Zbuduj swój start-up", realizowane są przez INNOAGH Sp. z o.o. w ramach przedsięwzięcia INNOAGH TECHSTART-UP school.
więcej o Drugia edycja warsztatów "Zbuduj swój start-up"

Innowacyjna technologia opracowana w UJ sprzedana firmie CHDE Polska S.A.

Zwieńczona sukcesem dwuletnia współpraca naukowo-badawcza.
więcej o Innowacyjna technologia opracowana w UJ sprzedana firmie CHDE Polska S.A.

Life Science Open Space

Klaster LifeScience Kraków wraz z Partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 11 października 2018.
więcej o Life Science Open Space

Podczas wydarzenia Centrum Transferu Technologii CITTRU promowało wynalazki opracowane przez zespoły naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego, które cieszyły się zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i samych organizatorów.
więcej o Sukces UJ na XII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018

Szkolenie Fundacji Inventity odwołane

Odwołanie szkolenia 27.06.2018.
więcej o Szkolenie Fundacji Inventity odwołane

UJ i BASF Polska wspólnie na rzecz wzmocnienia działalności badawczej

Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz firma BASF Polska podpisały porozumienie o współpracy.
więcej o UJ i BASF Polska wspólnie na rzecz wzmocnienia działalności badawczej

Wydział Chemii UJ i Grupa Azoty podpisały porozumienie o współpracy

Współpracę naukowo-badawczą w zakresie nauk chemicznych, nowych materiałów i technologii oraz ochrony środowiska zakłada umowa zawarta pomiędzy Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego a Grupą Azoty (GA).
więcej o Wydział Chemii UJ i Grupa Azoty podpisały porozumienie o współpracy

Spotkanie branżowe w SOLARIS

Spotkanie branżowe mające na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy Uniwersytetem i przemysłem.
więcej o Spotkanie branżowe w SOLARIS

AudioMovie - wynalazek naukowców UJ

rozwiązanie, które uniezależni odbiorców od dostępności słuchawek i pozwoli im oglądać filmy z audiodeskrypcją praktycznie zawsze
więcej o AudioMovie - wynalazek naukowców UJ