Rozstrzygnięcie zapytania na zaprojektowanie i implementację narzędzia badawczego korzystającego z technologii VR

Informujemy o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego dotyczącego usługi zaprojektowania i implementacji narzędzia badawczego korzystającego z technologii rzeczywistości wirtualnej (VR), w tym z wyświetlaczy nagłownych (Head Mounted Display), w szczególności gogli HTC Vive Pro, wykonanego w wieloplatformowym silniku gier Unity. Informacja o zapytaniu znajduje się tutaj oraz w Bazie Konkurencyjności.

Rozstrzygnięcie zapytania znajduje się w Bazie Konkurencyjności tutaj.

Dziękujemy za udział w zapytaniu ofertowym.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska