Zaproszenie do składania ofert - Opracowanie szczegółowej koncepcji, zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie i obsługę Aplikacji „Hazard – aplikacja pomocowa” na system operacyjny Android

Przedmiotem zamówienia jest stworzenie aplikacji obejmującej: natywną aplikację mobilną działającą na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz panel administracyjny do zarządzania treścią wyświetlaną w natywnej aplikacji.

CTT CITTRU UJ zaprasza do składania ofert w postępowaniu na

„Opracowanie szczegółowej koncepcji, zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie i obsługę Aplikacji „Hazard – aplikacja pomocowa” na system operacyjny Android”.

Przedmiotem zamówienia jest stworzenie aplikacji obejmującej:
1.    natywną aplikację mobilną działającą na urządzeniach przenośnych z systemami Android,
2.    panel administracyjny do zarządzania treścią wyświetlaną w natywnej aplikacji.

Termin składania ofert: do końca dnia 16.12.2021

Szczegóły dotyczące zapytania oraz niezbędna dokumentacja i wymagania znajdują się w plikach poniżej.

logotyp Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska

png