Zaproszenie do składania ofert - Analiza branżowych portali internetowych i baz technologii wraz z przygotowaniem raportu wyników i rekomendacji

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie analizy branżowych portali internetowych i baz technologii wraz ze stworzeniem listy rekomendowanych portali i baz przydatnych w procesie komercjalizacji wyników badań naukowych.

CTT CITTRU UJ zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Usługę w zakresie analizy branżowych portali internetowych i baz technologii wraz ze stworzeniem listy rekomendowanych portali i baz przydatnych w procesie komercjalizacji wyników badań naukowych".

W ramach przedmiotu zamówienia należy przeprowadzić następujące etapy:
1. Mapowanie portali i baz technologii
2. Analiza zidentyfikowanych portali branżowych i baz technologii.

Termin składania ofert: 3.12.2021 r. do godz. 15:00

Szczegóły dotyczące zapytania oraz niezbędna dokumentacja i wymagania znajdują się w plikach poniżej.

zał. 1. Formularz oferty
zał. 2. Klauzura informacyjna