Wydarzenia CITTRU

Inteligentne Miasta Przyszłości - otwarte warsztaty kreatywne

AIP UJ zaprasza serdecznie na szkolenie Inteligentne Miasta Przyszłości - otwarte warsztaty kreatywne organizowane w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2016.
więcej o Inteligentne Miasta Przyszłości - otwarte warsztaty kreatywne

Trochę o wielbłądzie, kwadratach, powrozach i design thinking

czyli jak sprzedawać mądre produkty - warsztaty CTT CITTRU - 19 października 2016 r.
więcej o Trochę o wielbłądzie, kwadratach, powrozach i design thinking

MEETUP Uniwersytetu Jagiellońskiego i branży obuwniczej

Spotkanie branżowe zespołów naukowych UJ z firmami z branży obuwniczej, 18 października 2016, organizowane przez CTT CITTRU.
więcej o MEETUP Uniwersytetu Jagiellońskiego i branży obuwniczej

Life Science Open Space 2016

Otwarte forum innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia 20 październik 2016 - Klaster LifeScience Kraków. Abstrakty prelegentów można zgłaszać do 31 sierpnia !
więcej o Life Science Open Space 2016

Bezpłatna konferencja Fundusze UE dla przedsiebiorstw

7 lipca 2016 bezpłatna konferencja Redakcji Funduszy Europejskich, dotycząca wsparcia UE dla przedsiębiorstw
więcej o Bezpłatna konferencja Fundusze UE dla przedsiebiorstw

Bezpłatne szkolenie „Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!".

CITTRU oraz Fundacja JWP serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie „Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!".
więcej o Bezpłatne szkolenie „Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!".

Innovation Forum w Krakowie

Innovation Forum wiodąca, międzynarodowa sieć networkingow. Liczy obecnie 15 oddziałów, ściśle współpracujących z wiodącymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami naukowymi zarówno w Europie, Stanach Zjednoczonych, jak i Azji.
więcej o Innovation Forum w Krakowie

Eksperci JWP - bezpłatne konsultacje

25 kwietnia 2016 rzecznicy patentowi JWP udzielą porad i odpowiedzą na pytania na temat ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wynalazków oraz praw autorskich.
więcej o Eksperci JWP - bezpłatne konsultacje

ALFA SCHOOL - dwudniowych, bezpłatnych warsztatów dla naukowców.

Po raz trzeci naukowcy, którzy chcą rozwijać swoje projekty będą mieli okazję wzięcia udziału w ALFA SCHOOL, dwudniowym szkoleniu przygotowującym ich do komercjalizacji swoich projektów.
więcej o ALFA SCHOOL - dwudniowych, bezpłatnych warsztatów dla naukowców.

Wolves Summit dla developerów

1000 programistów i developerów, 2 dni wypełnione spotkaniami 1:1 i prelekcjami, szansa na poznanie przyszłych pracodawców i poszerzenie wiedzy na temat innowacji i technologii. Tak w dużym skrócie prezentuje się nadchodząca konferencja Wolves Dev.
więcej o Wolves Summit dla developerów