Wydarzenia CITTRU

Cykl spotkań organizowany przez UEK

W maju UEK przeprowadzi cykl spotkań poruszających temat własności intelektualnej i komercjalizacji.
więcej o Cykl spotkań organizowany przez UEK

Biznes Tandem - rozwiń swój pomysł z ekspertem

Od dawna układasz plany biznesowe: masz pomysł jak usprawnić proces, stworzyć nową usługę, produkt? Brak ci wiedzy by realnie ocenić potrzeby klientów i nie wiesz, jak zacząć? Potrzebujesz doradcy, który oceni rynkowy potencjał pomysłu i zaplanuje efektywne działania?
więcej o Biznes Tandem - rozwiń swój pomysł z ekspertem

Przedsiębiorczy student - cykl imprez promujących przedsiębiorczość akademicką

więcej o Przedsiębiorczy student - cykl imprez promujących przedsiębiorczość akademicką

16.11 Urodziny AIP UJ: Marketing Mix

CTT CITTRU UJ zaprasza na drugie urodziny Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ!
więcej o 16.11 Urodziny AIP UJ: Marketing Mix

17-18.11 Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI) 2017

Polsko – Amerykański Most Innowacji (PAMI), to dwudniowa konferencja, która skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce.
więcej o 17-18.11 Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI) 2017

Rzecznicy Patentowi JWP zapraszają do udziału w webinarze - Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa.
więcej o 23.11 Webinar: Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa

26.10 Spotkanie „Rola rzecznika patentowego we współczesnym świecie innowacji”

Już 26 października odbędzie się inauguracja projektu Rzecznicy Talentów edycja III. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło roli, jaką pełnią rzecznicy patentowi w innowacyjnym świecie.
więcej o 26.10 Spotkanie „Rola rzecznika patentowego we współczesnym świecie innowacji”

Rusza III edycja projektu Rzecznicy Talentów!

Jak chronić własność intelektualną? Jak zabezpieczyć efekty pracy naukowej? Jak zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły? Tego wszystkiego dowiecie się podczas spotkań organizowanych przez Fundację JWP Pomysł Patent Zysk w ramach III edycji projektu Rzecznicy Talentów.
więcej o Rusza III edycja projektu Rzecznicy Talentów!

Life Science Open Space już 19 października 2017 w ICE Kraków

Klaster LifeScience Kraków wraz z partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 2017.
więcej o Life Science Open Space już 19 października 2017 w ICE Kraków

Life Science Open Space 19 października w ICE

to FORUM INNOWACJI dla ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA, w którym uczestniczą przedsiębiorcy, naukowcy, lekarze, politycy, eksperci i inne osoby, aktywnie działające bądź dopiero rozpoczynające swoje projekty - 99% uczestników konferencji to potencjalni partnerzy do współpracy.
więcej o Life Science Open Space 19 października w ICE