Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

COSMEETING - Podsumowanie

COSMEETING - Podsumowanie

15 stycznia 2020 roku Centrum Transferu Technologii CITTRU zorganizowało spotkanie managerów Branży Kosmetycznej oraz Naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego wykonujących i oferujących badania w tym sektorze.

W pierwszym panelu zaprezentowano mikrobiologiczne i fizykochemiczne metody analiz oraz techniki badań z zakresu biochemii molekularnej, wraz ze stosowaną aparaturą.

Następnie głos zabrali przedstawiciele rynku komercyjnego: Jagiellońskie Centrum Innowacji, Dottore Cosmeceutici, Inglot, dr Irena Eris. Poza prezentacją samej oferty, był to czas intensywnej dyskusji o korzyściach, szansach i trudnościach ze współpracy Science2Business. W ostatnim panelu pokazano gotowe technologie stworzone w pracowniach UJ.

Spotkanie było okazją do dyskusji, zarówno podczas paneli, ale również podczas specjalnego czasu przeznaczonego na networking. Wnioski nasuwają się same – zapotrzebowanie na rynku na ekspertyzy, jakie wykonują Naukowcy dysponujący unikalną wiedzą przy użyciu unikalnej aparatury jest duże i będzie wzrastać.

W anonimowej ankiecie ewaluacyjnej uczestnicy wysoko ocenili spotkanie i możliwości, jakie przyniosły rozmowy.

Zobacz galerię zdjęć