Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Demo Day Innowacji

Demo Day Innowacji

20 lutego 2020 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się DEMO DAY INNOWACJI. Będzie to pierwsze, organizowane wspólnie przez pięć krakowskich uczelni, wydarzenie prezentujące innowacyjne technologie.

Rejestracja

Data: 20 luty 2020

Miejsce: Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków

20 lutego 2020 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się DEMO DAY INNOWACJI. Będzie to pierwsze, organizowane wspólnie przez pięć krakowskich uczelni, wydarzenie prezentujące innowacyjne technologie stworzone przez naukowców Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego. Podczas wydarzenia swoje wynalazki przedstawią 34 zespoły badawcze, które przez ostatni rok realizowały prace przedwdrożeniowe, finansowane ze środków programu Inkubator Innowacyjności 2.0.

Tematyka prezentowanych technologii jest bardzo zróżnicowana: od wykorzystania narzędzi cyfrowych w działalności muzealnej, poprzez nowe materiały, żywność i rolnictwo oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szanse stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania. Spotkanie będzie również okazją do bezpośredniego kontaktu nauki i biznesu, ze względu na zaplanowany networking zespołów badawczych i brokerów transferu technologii z zaproszonymi inwestorami.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami, które będą prezentowane na Demo Day Innowacji - plik pdf poniżej.

 

Rejestracja

Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jest tylko po uprzedniej rejestracji do 7 lutego 2020 r.

Rejestracja na indywidualne spotkania z twórcami otwarta jest do 31 stycznia 2020 r.

Zaproszenie Demo Day Innowacji, czwarte 20.02.2020 godzina 8:30-19:00

 

 

Pliki do pobrania
pdf
Opis projektów