Szkolenia Fundacji Inventity

Czerwcowe szkolenia dla doktorantów, pracowników naukowych oraz pracowników CTT.

CITTRU zaprasza doktoranów, pracowników naukowych oraz pracowników Centrów Transferu Technologii do wzięcia udziału w szkoleniach Fundacji Inventity, które odbędą się w Krakowie w dniach 15 oraz 27 czerwca.

15 czerwca o godzinie 9:00 odbędzie się szkolenie "Negocjacje - jak uzyskać więcej", miejsce szkolenia: Wydział Matematyki i Informatyki UJ, sala 1094, ul. Łojasiewicza 6, prowadzący: Wojciech Szapiel. Przewidywany czas zakończenia 16:30.

27 czerwca o godzinie 9:00 przeprowadzone zostanie szkolenie "Analiza i projektowanie modeli biznesowych", miejsce szkolenia: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, sala A1-03, ul. Łojasiewicza 11. Przewidywany czas zakończenia 16:30.

Do uczestnictwa w szkoleniu konieczna jest rejestracja, formularz zgłoszenia znajduje się TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!