MIT Enterprise Forum CEE

Rozpocząła się rekrutacja do IV edycji akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE - przedsięwzięcia od lat wspierającego rozwój młodych przedsiębiorców, głównie z innowacyjnych startupów naukowo-technicznych.
więcej o MIT Enterprise Forum CEE
Nowa, efektywna metoda pozyskiwania sadzonek jesionu wyniosłego

Poznajcie nową technologię do pozyskiwania sadzonek jesionu wyniosłego opracowaną przez iterdyscyplinarny zespół naukowy z Uniwersystetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
więcej o Nowa, efektywna metoda pozyskiwania sadzonek jesionu wyniosłego
UNA.TEN - poznajcie zespoły z UJ!

Przez 10 dni studenci oraz doktoranci, pod skrzydłami swoich mentorów, pracują w grupach, szukając możliwych rozwiązań na problemy z czterech obszarów problemów związanych z pandemią COVID-19.
więcej o UNA.TEN - poznajcie zespoły z UJ!
Międzynarodowy projekt UNA.TEN rozpoczął się na UJ

27 kwietnia w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęliśmy międzynarodowy projekt UNA.TEN - "Transfer Emergency Now! 10 days for change" zorganizowany przez związek uniwersytetów europejskich UNA Europa.
więcej o Międzynarodowy projekt UNA.TEN rozpoczął się na UJ
Wsparcie dla szpitala - poszukiwani koordynatorzy!

Wsparcie dla szpitala to inicjatywa pomocy polskim szpitalom. Jeśli lubisz działać i możesz pomóc dołącz. Tak niewiele może zmienić tak wiele!
więcej o Wsparcie dla szpitala - poszukiwani koordynatorzy!

Zespół naukowy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie opracował inokulum stymulujące wzrost sadzonek malin oraz borówki amerykańskiej.
więcej o Opracowanie technologii biotyzacji do komercyjnej, ekologicznej produkcji owoców jagodowych
NCBR przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem

200 mln zł trafi do polskich przedsiębiorców i naukowców, którzy pracują nad diagnostyką, leczeniem i przeciwdziałaniem chorobom wirusowym. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”. Agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego sięga po sprawdzoną formułę finansowania innowacji z Funduszy Europejskich, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2.
więcej o NCBR przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem

Rozpoczęła się rejestracja na Social Media Masterclass no 2: "Crisis is coming! Kryzys w mediach społecznościowych" organizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ!
więcej o Social Media Masterclass no 2: "Crisis is coming! Kryzys w mediach społecznościowych"
Dyżury w siedzibie CITTRU

W związku z koronawirusem personel CITTRU pracuje zdalnie.
więcej o Dyżury w siedzibie CITTRU
Rozstrzygnięcie konkursu na badania przedwdrożeniowe

Informujemy o projektach, które uzyskały dofinansowanie na realizację prac przedwdrożeniowych ze środków CTT CITTRU.
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na badania przedwdrożeniowe