Małopolski Festiwal Innowacji wraz z Wystawą Wynalazków

10 czerwca 2019 r. rozpoczyna się w Krakowie 9. Małopolski Festiwal Innowacji - największe tego typu wydarzenie w kraju. Do 16 czerwca w różnych częściach naszego regionu odbędzie się wiele niezwykle interesujących wydarzeń, które zainspirują Małopolan, w szczególności przedsiębiorców do jeszcze większej aktywności.
więcej o Małopolski Festiwal Innowacji wraz z Wystawą Wynalazków

Human[IT]sta

Zapraszamy na wykład o tym, dlaczego humaniści są niezbędni dla rozwoju branży IT!
więcej o Human[IT]sta

Akademia BioMed PFR

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych szkoleniach dla spółek z branży medycznej i farmaucetycznej.
więcej o Akademia BioMed PFR

WarmUp do MIT Enterprise Forum CEE

MIT Enterprise Forum CEE poszukuje najlepszych startupów technologicznych w Krakowie! Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.
więcej o WarmUp do MIT Enterprise Forum CEE

Własność intelektualna w pigułce

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym ochrony własności intelektualnej organizowanym przez CTT CITTRU 30 maja.
więcej o Własność intelektualna w pigułce

UJ wśród najbardziej innowacyjnych uczelni europejskich

Uniwersytet Jagielloński ponownie został zaliczony przez agencję Thomson Reuters do czołowych europejskich uczelni wyróżniających się innowacyjnością. W opublikowanym właśnie rankingu Top 100: Europe’s Most Innovative Universities 2019 utrzymał swoją 90. pozycję i nadal jest jedyną uczelnią z Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej, która znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu
więcej o UJ wśród najbardziej innowacyjnych uczelni europejskich

Nabór wniosków do projektu Inkubator Innowacyjności 2.0

Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie prac przedwdrożeniowych na UJ i UEK.
więcej o Nabór wniosków do projektu Inkubator Innowacyjności 2.0

Ogłoszenie o pracę - Broker CM UJ

Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ poszukuje specjalisty ds. transferu technologii i współpracy z biznesem w zakresie nauk medycznych.
więcej o Ogłoszenie o pracę - Broker CM UJ

45 Zjazd Fizyków Polskich - "Fizyka - Przemysł - Innowacje"

We wrześniu po raz kolejny w Krakowie odbędzie się kongres, który będzie okazją do spotkania naukowców z różnych gałęzi fizyki. W zjeździe wezmą udział nauczyciele fizyki, przedstawiciele przemysłu i instytucje finansujących badania naukowe i ich wdrożenia, studenci, uczniowie oraz pasjonaci fizyki.
więcej o 45 Zjazd Fizyków Polskich - "Fizyka - Przemysł - Innowacje"

STRIDE - Superczuła metoda wykrywająca uszkodzenia DNA

SensiTive Recognition of Individual DNA Ends (STRIDE) to opracowana przez naukowców z UJ metoda, która w zamyśle twórców ma być nie tylko swoistym „papierkiem lakmusowym” pozwalającym wskazywać uszkodzenia w łańcuchu DNA, ale także precyzyjnie określać miejsce, w którym doszło do pęknięcia w kodzie genetycznym.
więcej o STRIDE - Superczuła metoda wykrywająca uszkodzenia DNA