Rozmowa z doradcą zawodowym z Wielkiej Brytanii i Niemiec

Chcesz się dobrze przygotować do interview i assessment centre? A może chciałbyś kontynuować naukę na zagranicznej Uczelni? Porozmawiaj przez skype'a z doradcami zawodowymi z Wielkiej Brytanii i Niemiec.
więcej o Rozmowa z doradcą zawodowym z Wielkiej Brytanii i Niemiec

Raport: Komercjalizacja na UJ w 2013

CITTRU od lat zajmuje się ochroną rezultatów badań prowadzonych przez uniwersyteckie zespoły naukowe, w szczególności wykorzystując możliwości patentowe. Dzięki działaniom CITTRU w 2013 roku udało się dokonać 60 zgłoszeń patentowych w tym 28 zagranicznych (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii oraz Korei Południowej) i uzyskać 11 patentów dla UJ.
więcej o Raport: Komercjalizacja na UJ w 2013

Nowy konkurs FNP - IMPULS

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozpoczęła nabór wniosków w pierwszej edycji konkursu IMPULS organizowanego w ramach projektu SKILLS. Celem konkursu IMPULS jest promowanie badań aplikacyjnych oraz rozwój umiejętności z zakresu komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych. W ramach konkursu rozpatrywane będą innowacyjne pomysły i koncepcje badawcze o potencjale komercjalizacyjnym.
więcej o Nowy konkurs FNP - IMPULS

CITTRU w dwunastce najlepszych "inkubatorów innowacyjności"

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki prestiżowego konkursu „Inkubator Innowacyjności" dedykowanego najlepszym, polskim ośrodkom transferu technologii. W gronie laureatów znalazło się CITTRU.
więcej o CITTRU w dwunastce najlepszych "inkubatorów innowacyjności"

Naukowiec UJ nominowany w konkursie "Focusa"

Dr Anna Waszkielewicz (Wydział Farmaceutyczny UJ) została nominowana w kategorii innowacje medyczne do tegorocznej edycji plebiscytu "Soczewki Focusa". Motywem przewodnim konkursu są innowacje w najszybciej rozwijających się dziedzinach życia współczesnego człowieka. Redakcja magazynu nominowała młodych naukowców, którzy mogą pochwalic się szczególnymi osiągnięciami w 2013 roku. Lista zgłoszonych osób i projektów została podzielona na trzy kategorie: innowacje medyczne, informatyczne i techniczne.
więcej o Naukowiec UJ nominowany w konkursie "Focusa"

Międzynarodowy Konkurs Innowacji VALEO

Konkurs skierowany jest do studentów i dotyczy innowacji w obszarze funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu oraz innych ważnych funkcji samochodów przyszłości.
więcej o Międzynarodowy Konkurs Innowacji VALEO

Nowoczesne struktury chemiczne o działaniu psychoaktywnym i/lub pro‐kognitywnym

Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk oraz Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie oferują szerokie spektrum nowych związków psychoaktywnych, powstałych w ramach projektu ProKog.
więcej o Nowoczesne struktury chemiczne o działaniu psychoaktywnym i/lub pro‐kognitywnym

CITTRU kandydatem konkursu "Popularyzator nauki 2013"

Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego kandyduje - w kategorii Instytucja Pozanaukowa - w IX edycji konkursu "Popularyzator Nauki", organizowanego przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o CITTRU kandydatem konkursu "Popularyzator nauki 2013"

Naukowcy UJ nagrodzeni w Brukseli

Podczas tegorocznej edycji Światowych Targów „BRUSSELS INNOVA 2013" dwa wynalazki opracowane na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego zostały nagrodzone złotym i srebrnym medalem.
więcej o Naukowcy UJ nagrodzeni w Brukseli

Zmiany organizacyjne

Szanowni Państwo, Z dniem 1 listopada 2013, zgodnie z Zarządzeniem nr 100 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 października 2013 dotychczasowe zadania CITTRU zostały zwiększone i podzielone pomiędzy dwie jednostki: CITTRU oraz Dział Funduszy Lokalizacja biur obu jednostek oraz dane kontaktowe do poszczególnych pracowników nie ulegają zmianie. Zapraszamy do współpracy z obiema jednostkami.
więcej o Zmiany organizacyjne