Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Newsy CITTRU

Zaproszenie do składania ofert - opracowanie aplikcji mobilnej

Zapytanie dotyczy opracowania szczegółowej koncepcji, zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i obsługi Aplikacji „Historyczny przewodnik po Karpatach z Rzeczywistością Rozszerzoną na system Android”.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - opracowanie aplikcji mobilnej

"Zbuduj swój start-up" - STARTER - spotkanie informacyjne

Rozpoczyna się nabór do III już edycji warsztatów skierowanych do pracowników, doktorantów oraz studentów Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Rolniczego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej, posiadających ciekawy pomysł na innowacyjny produkt lub usługę.
więcej o "Zbuduj swój start-up" - STARTER - spotkanie informacyjne

IX Kursu Trenerów Nauki

Zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym w Polsce szkoleniu trenerskim dla naukowców. Podczas intensywnego, 4 -dniowego kursu uczestnicy nauczą się jak projektować oraz powadzić profesjonalne szkolenia i warsztaty z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki.
więcej o IX Kursu Trenerów Nauki

Life science open space 2019 -Otwarte forum innowacji dla zdrowia i jakości życia

Zaplanowane na 26 listopada Forum to branżowe wydarzenie skierowane do specjalistów, pasjonatów i aktywistów działających w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia. Jego organizatorem jest Fundacja Klaster LifeScience Kraków.
więcej o Life science open space 2019 -Otwarte forum innowacji dla zdrowia i jakości życia

Pitching Fight Club vol. 5

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Inkubator Technologiczny w Krakowie oraz Krakowski Park Technologiczny, które daje możliwość zaprezentowania przed publicznością i jurorami własnego pomysłu na biznes.
więcej o Pitching Fight Club vol. 5

Zaproszenie do składania ofert nabycia praw do wynalazku

Zaproszenie do składania ofert nabycia praw do wynalazku Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. „Superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza z ultracienkimi warstwami polimerowymi, sposób ich wytwarzania i zastosowanie”.
więcej o Zaproszenie do składania ofert nabycia praw do wynalazku

Własność intelektualna w pigułce ed.2

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji szkolenia dotyczącego ochrony własności intelektualnej organizowanego przez CTT CITTRU w dniu 24 października.
więcej o Własność intelektualna w pigułce ed.2

Wrotki Lecane sprzymierzeńcy w walce z puchnięciem osadu czynnego w oczyszczalniach ścieków

Zespół naukowy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego opracował biologiczną metodę ograniczenia puchnięcia osadu czynnego w oczyszczalniach ścieków. Wykorzystuje ona naturalnie występujące w osadzie czynnym organizmy – wrotki.
więcej o Wrotki Lecane sprzymierzeńcy w walce z puchnięciem osadu czynnego w oczyszczalniach ścieków

Technologie usprawniające hodowle komórkowe

Jednym z tematów badawczych prowadzanych w Uniwersytecie Jagiellońskim jest zagadnienie dotyczące produktów usprawniających hodowle komórkowe. Naukowcy, którzy na co dzień prowadzą badania związane z hodowlami linii komórkowych, opracowali innowacyjne produkty, które mają za zadnie pomóc im w codziennej pracy, a po wdrożeniu na rynek także i innym zespołom badawczym.
więcej o Technologie usprawniające hodowle komórkowe

Wyniki konkursu do projektu "Inkubator Innowacyjności 2.0"

W dniu 19 czerwca 2019 r. odbyło się posiedzenie Rady Inwestycyjnej, podczas której poddano ocenie wnioski o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych w ramach ogłoszonego przez CTT CITTRU konkursu w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0.” finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Wyniki konkursu do projektu "Inkubator Innowacyjności 2.0"