INKUBATOR INNOWACYJNOŚCI + dofinansowanie projektów wdrożeniowych UJ

nowy projekt CTT CITTRU gwarantuje finansowanie badań realizowanych przez naukowców wszystkich dyscyplin naukowych UJ
więcej o INKUBATOR INNOWACYJNOŚCI + dofinansowanie projektów wdrożeniowych UJ

UJ - jedyna polska uczelnia w rankingu Reuters'a!

Uniwersytet Jagielloński, to jedyna polska uczelnia, która znalazła się na opublikowanej przez Reuters w dniu 3 maja liście 100 Najbardziej Innowacyjnych Europejskich Uczelni 2017. UJ w tegorocznym rankingu jest na 90 pozycji - o dwa miejsca wyżej niż w roku 2016.
więcej o UJ - jedyna polska uczelnia w rankingu Reuters'a!

UJ - Samsung: porozumienie dotyczące rozwoju technologii

Porozumienie pozwoli aktywną współpracę badawczo-rozwojową, naukowo-badawczą oraz dydaktyczną między instytucjami.
więcej o UJ - Samsung: porozumienie dotyczące rozwoju technologii

Zmiana siedziby Centrum Transferu Technologii CITTRU

w dniach 13 – 24 marca 2017 r. transferujemy biuro CTT CITTRU z ul. Czapskich 4 do nowej siedziby jednostki przy ul. Michała Bobrzyńskiego 14.
więcej o Zmiana siedziby Centrum Transferu Technologii CITTRU

Uniwersytet Jagielloński znajduje się na czele listy polskich podmiotów składających najwięcej wniosków patentowych w EPO.
więcej o Uniwersytet Jagielloński najaktywniejszym polskim wnioskodawcą w Europejskim Urzędzie Patentowym

KPT SCALEUP dla startup

autorski program akceleracyjny dla startupów
więcej o KPT SCALEUP dla startup

IV EDYCJA KONKURSU EUREKA! DGP

Dziennik Gazeta Prawna rozpoczyna IV edycję konkursu i cyklu redakcyjnego pod nazwą „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”. Nagrody: 30 tys. zł dla zespołu wynalazczego i kampania reklamowa o wartości 50 tys. zł
więcej o IV EDYCJA KONKURSU EUREKA! DGP

SOOIPP publikacja m.in. o sukcesach UJ w komercjalizacji

więcej o SOOIPP publikacja m.in. o sukcesach UJ w komercjalizacji

AIP UJ: Mentoring dla Przedsiębiorczych

Projekt dedykowany jest wybranej grupie kilku osób spośród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy w procesie mentoringu poprowadzeni zostaną przez doświadczonych Mentorów – członków Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.
więcej o AIP UJ: Mentoring dla Przedsiębiorczych

Garaż LifeScience

3 listopada otwarcie Garażu LifeScience - pierwszego w Polsce przedsięwzięcia typu Bio.Hacker.Space
więcej o Garaż LifeScience