CITTRU (z)RADIOFONIzowane

"Po co studia? Co po studiach?"- to cykl audycji na antenie radia Radiofonia.
więcej o CITTRU (z)RADIOFONIzowane

Tłumy nocą na UJ - galeria zdjęć

Wydarzenia Nocy Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim przyciągnęły tłumy. Jak szacuje CITTRU - organizator imprez na UJ - w uniwersyteckich wydarzeniach brało udział 5500 osób.
więcej o Tłumy nocą na UJ - galeria zdjęć

Jesienna ramówka CITTRU 2010

Wzorem stacji telewizyjnych przedstawiamy Państwu zapowiedzi wydarzeń, które planujemy na jesień 2010.
więcej o Jesienna ramówka CITTRU 2010

Innowacje UJ: bakterie Salmonella mogą w przyszłości pomóc chorym na nowotwory

Stworzona na UJ terapia przeciwnowotworowa otrzymała 23. czerwca 2010 miano Polskiego Produktu Przyszłości.
więcej o Innowacje UJ: bakterie Salmonella mogą w przyszłości pomóc chorym na nowotwory

Jak założyć firmę na uczelni? - poradnik krok po kroku

Jakie są metody komercjalizacji? Jak można pozyskać finansowanie na naukowe odkrycia? – na te i wiele równie ważnych odpowiada poradnik CITTRU "Jak założyć firmę na uczelni? Krótki podręcznik przedsiębiorczości akademickiej".
więcej o Jak założyć firmę na uczelni? - poradnik krok po kroku

Płatne staże dla pracowników naukowych

Jesteś pracownikiem naukowym uczelni małopolskiej, pragniesz zastosować swoją wiedzę w praktyce, wdrażać nowatorskie pomysły, poznać środowisko biznesu, a przy tym uzyskać dobre wynagrodzenie
więcej o Płatne staże dla pracowników naukowych

Jak lepiej obserwować tkanki! Nowy wynalazek z UJ

O nowym znaczniku fluorescencyjnym do barwienia kolagenów i ich obserwacji w tkankach pisze portal Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Jak lepiej obserwować tkanki! Nowy wynalazek z UJ

O tym się mówi: mapy burzowe i nowy tomograf. Zobacz nagranie z TVN24

W ciągu ostatnich tygodni media (m.in. TVN24, Gazeta Wyborcza, Program III PR) informowały o dwóch wynalazkach uczonych z UJ: systemie monitoringu burz (mapy burzowe) oraz nowym tomografie pozytonowym (tzw. PET).
więcej o O tym się mówi: mapy burzowe i nowy tomograf. Zobacz nagranie z TVN24

NIMBspiracje (książkowe rekomendacje)

Celem naszej zabawy było stworzenie listy książek, które z NIMBowej perspektywy mogą być ciekawe i inspirujące
więcej o NIMBspiracje (książkowe rekomendacje)