Rozpoczęła się rejestracja na Social Media Masterclass no 2: "Crisis is coming! Kryzys w mediach społecznościowych" organizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ!
więcej o Social Media Masterclass no 2: "Crisis is coming! Kryzys w mediach społecznościowych"

Dyżury w siedzibie CITTRU

W związku z koronawirusem personel CITTRU pracuje zdalnie.
więcej o Dyżury w siedzibie CITTRU

Rozstrzygnięcie konkursu na badania przedwdrożeniowe

Informujemy o projektach, które uzyskały dofinansowanie na realizację prac przedwdrożeniowych ze środków CTT CITTRU.
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na badania przedwdrożeniowe

Demo Day Innowacji - Podsumowanie

Podsumowanie oraz galeria zdjęć z pierwszego Demo Day Innowacji zorganizowanego przez pięć największych krakowskich uczelni.
więcej o Demo Day Innowacji - Podsumowanie

MIT Enterprise Forum CEE

Program akceleracyjny.
więcej o MIT Enterprise Forum CEE

COSMEETING - Podsumowanie

15 stycznia 2020 roku Centrum Transferu Technologii CITTRU zorganizowało spotkanie managerów Branży Kosmetycznej oraz Naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego wykonujących i oferujących badania w tym sektorze.
więcej o COSMEETING - Podsumowanie

Demo Day Innowacji

20 lutego 2020 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się DEMO DAY INNOWACJI. Będzie to pierwsze, organizowane wspólnie przez pięć krakowskich uczelni, wydarzenie prezentujące innowacyjne technologie.
więcej o Demo Day Innowacji

Ogłoszenie o naborze wniosków do konkursu na badania przedwdrożeniowe

Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ w ramach działań ukierunkowanych na komercjalizację wyników badań naukowych ogłasza konkurs na dofinansowanie prac przedwdrożeniowych dla Innowacji opracowanych przez zespoły badawcze UJ.
więcej o Ogłoszenie o naborze wniosków do konkursu na badania przedwdrożeniowe

COSMEETING - spotkanie branży kosmetycznej

15 stycznia 2020 roku organizujemy spotkanie wszystkich, dla których rozwój w Branży Kosmetycznej jest istotnym elementem prowadzenia biznesu.
więcej o COSMEETING - spotkanie branży kosmetycznej

ABC Przedsiębiorczości i Targi Pracy

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza do udziału w wydarzeniach w trakcie których przedstawi alternatywne ścieżki rozwoju zawodowego.
więcej o ABC Przedsiębiorczości i Targi Pracy