Pracowita jesień brokerów CTT CITTRU

Nieodłącznym elementem pracy brokera CTT CITTRU jest promowanie oferty technologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas targów, konferencji biznesowych oraz bezpośrednich spotkań z potencjalnymi odbiorcami opracowywanych na UJ technologii. Tegoroczna jesień obfitowała w wydarzenia networking’owe z obszaru life science, na których oczywiście nie mogło nas zabraknąć.
więcej o Pracowita jesień brokerów CTT CITTRU

więcej o Informacja o wyborze wykonawcy: przeprowadzenie audytu zewnętrznego projektu pn.”Financial incentives as a tool for improving the V4 innovation ecosystem and enhancing IP protection"
ABC Karty udostępniania infrastruktury

Szkolenie organizowane przez CTT CITTRU dotyczące formularza karty udostępniania infrastruktury.
więcej o ABC Karty udostępniania infrastruktury
Gry planszowe- bawią czy uczą? A może jedno i drugie?

W dniu 22 listopada 2023, w przestrzeniach Arteteki WBP w Krakowie odbyło się wydarzenie poświęcone grom planszowym i edukacji, które zgromadziło zarówno teoretyków, praktyków tworzenia gier, jak i naukowców prezentujących swoje własne prototypy.
więcej o Gry planszowe- bawią czy uczą? A może jedno i drugie?
Zaproszenie do składania ofert - przeprowadzenie audytu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegające na przeprowadzeniu audytu zewnętrznego projektu pn.”Financial incentives as a tool for improving the V4 innovation ecosystem and enhancing IP protection” realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński, finansowanego ze środków International Visegrad Fund (Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego).
więcej o Zaproszenie do składania ofert - przeprowadzenie audytu
Informacja o wyborze wykonawcy - przeprowadzenie audytu

więcej o Informacja o wyborze wykonawcy - przeprowadzenie audytu
Okiełznać żywioły - wydarzenie eko-technologie UJ

26 października w siedzibie Centrum Transferu Technologii CITTRU odbyło się spotkanie branżowe dotyczące Eko-technologii powstających na Uniwersytecie Jagiellońskim. Woda, powietrze, ziemia - to trzy żywioły, które stały się motywem przewodnim wydarzenia.
więcej o Okiełznać żywioły - wydarzenie eko-technologie UJ
Zaproszenie do składania ofert - przeprowadzenie audytu

więcej o Zaproszenie do składania ofert - przeprowadzenie audytu
Informacja o wyborze wykonawcy - przeprowadzenie audytu

więcej o Informacja o wyborze wykonawcy - przeprowadzenie audytu

Zostań projektantem przyszłości z Capturing Invisible i poznaj potencjał badania wyobrażeń! Socjotechniczne imaginaria – wyobrażenia, mają kluczowe znaczenie w kształtowaniu teraźniejszości, a także przyszłości. Oto narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz proces badań nad nowymi technologiami, dostosujesz produkty, które planujesz wprowadzić na rynek - wszystko w oparciu o zbiorowe wyobrażenia na temat przyszłości i metodę Capturing Invisible.
więcej o Świadomie wpływaj na innowacje i projektuj ich rozwój w przyszłości: Capturing Invisible - narzędzie kształtujące przyszłość