Program komputerowy do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR

Nowe narzędzie informatyczne do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR opracowane przez zespół naukowy z Wydziału Biologii z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Program komputerowy do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR
Ogłoszenie o pracę – Broker medyczny

CTT CITTRU UJ poszukuje specjalisty ds. transferu technologii i współpracy z biznesem w zakresie nauk medycznych / farmaceutycznych w wymiarze pełny etat (umowa o pracę).
więcej o Ogłoszenie o pracę – Broker medyczny
Innowacyjne Safari

Innowacyjne Safari to inicjatywa organizowana przez Urząd Marszałkowski umożliwiająca zapoznanie się przedsiębiorców z działalnością naukowo-badawczą jednostek B+R. Jest to okazja do indywidualnych rozmów, wzajemnego poznania oraz nawiązania współpracy.
więcej o Innowacyjne Safari
Tryb pracy w CTT CITTRU

W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym, mając na uwadze zarówno Państwa bezpieczeństwo, jak i zdrowie pracowników, zespół CTT CITTRU pracuje w trybie rotacyjnym.
więcej o Tryb pracy w CTT CITTRU
Inkubator Innowacyjności 4.0

Kolejna edycja projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Inkubator Innowacyjności 4.0

W dniu 23 czerwca w siedzibie Centrum Transferu Technologii CITTRU została podpisana umowa licencyjna na korzystanie z patentu pt. „Fotokatalityczne powłoki z TiO2 na powierzchniach polimerowych aktywowane światłem widzialnym, sposób ich otrzymywania oraz zastosowanie” pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a firmą Innovative Photocatalytic Solutions, sp. z o. o. (InPhoCat).
więcej o Innowacyjna technologia opracowana na UJ wylicencjonowana do Innovative Photocatalytic Solutions, sp. z o. o.
Ogłoszenie o pracę - Broker - przedłużony termin składania CV

CTT CITTRU UJ poszukuje specjalisty ds. transferu technologii i współpracy z biznesem w zakresie nauk fizycznych, informatycznych, technicznych w wymiarze pełny etat (umowa na zastępstwo).
więcej o Ogłoszenie o pracę - Broker - przedłużony termin składania CV
Innowacyjna technologia powstała na UJ wchodzi na rynek

Opracowane na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego biokompatybilne nanokapsuły, umożliwiające skuteczne dostarczanie do organizmu związków hydrofobowych, już wkrótce znajdą zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym. Uczelnia przed niespełna dwoma laty sprzedała tę technologię spółce CHDE Polska SA. Teraz przedstawiciele spółki zapowiadają, że pierwsze produkty oparte na wynalazku niebawem trafią do sprzedaży.
więcej o Innowacyjna technologia powstała na UJ wchodzi na rynek
MIT Enterprise Forum CEE

Rozpocząła się rekrutacja do IV edycji akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE - przedsięwzięcia od lat wspierającego rozwój młodych przedsiębiorców, głównie z innowacyjnych startupów naukowo-technicznych.
więcej o MIT Enterprise Forum CEE
Nowa, efektywna metoda pozyskiwania sadzonek jesionu wyniosłego

Poznajcie nową technologię do pozyskiwania sadzonek jesionu wyniosłego opracowaną przez iterdyscyplinarny zespół naukowy z Uniwersystetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
więcej o Nowa, efektywna metoda pozyskiwania sadzonek jesionu wyniosłego